Zoeken
Vingertip geschakelde elektrodehandvat SU-140MPC, disposable met E1 lancetelektrode
Artikel nr: 192400014
Merk: ALSA

Vingertip geschakelde elektrodehandvat SU-140MPC, disposable met E1 lancetelektrode

€ 96,20 € 79,50
Vingertip geschakelde elektrodehandvat SU-140MPC, disposable met E1 lancetelektrode
Vingertip geschakelde elektrodehandvat SU-140MPC, disposable met E1 lancetelektrode
€ 96,20 € 79,50
Voeg toe aan bestellijst
Merk: ALSA
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 192400014
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De Alsatom vingertip geschakelde elektrodehandvaten zijn specifiek ontworpen voor het snijden en coaguleren met de Alsatom SU-140MPC. Deze disposable handvaten, compleet met een lancetelektrode en een 3 meter lang snoer, zijn steriel verpakt in een set van 10 stuks en bieden gemak en veiligheid voor eenmalig gebruik.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
ALSA
Referentienummer
MP/CM
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Soort
Apparatuur en machines
Productomschrijving

Vingertip geschakelde elektrodehandvat SU-140MPC, disposable

Ontworpen voor de Alsatom SU-140MPC, bieden deze disposable elektrodehandvaten met vingertip bediening een ongeëvenaarde combinatie van functionaliteit en gemak voor medische professionals. Elk handvat is uitgerust met de E1 lancet elektrode en een lang snoer van 3 meter, waardoor optimale bewegingsvrijheid en precisie tijdens snij- en coagulatieprocedures mogelijk is.

Belangrijkste Kenmerken en Voordelen:

  • Disposable Design: Elk handvat is ontworpen voor eenmalig gebruik, wat de hoogste niveaus van hygiëne en veiligheid waarborgt door het risico op kruisbesmetting te elimineren.
  • Vingertip Bediening: Stelt gebruikers in staat om eenvoudig tussen snij- en coagulatiemodi te schakelen, wat de efficiëntie tijdens operaties verbetert.
  • Lancetelektrode: Ook wel meselektrode genoemd, de E1. Speciaal ontworpen voor precisie en effectiviteit in snij- en coagulatieprocessen.
  • Lange Snoer van 3 Meter: Biedt uitstekende bewegingsvrijheid en is ideaal voor operatiekamers van elke grootte.
  • Steriel Verpakt: Elk handvat is individueel steriel verpakt, verzekerd van steriliteit tot het moment van gebruik.
  • Verpakking à 10 Stuks: Efficiënt verpakt voor ziekenhuizen en klinieken, waardoor voorraadbeheer en logistiek vereenvoudigd worden.

Deze elektrodehandvaten zijn een uitstekende keuze voor ziekenhuizen en klinieken die streven naar maximale efficiëntie en veiligheid. Door hun gebruiksgemak en de garantie van steriliteit zijn ze ideaal voor een breed scala aan chirurgische toepassingen binnen de Alsatom SU-140MPC serie.

Recent bekeken