New Aspiret eenvoudige afzuigpomp
De New Aspiret Afzuigpomp is een krachtige en betrouwbare medische pomp ontworpen voor het efficiënt afzuigen van vloeistoffen. Geschikt voor zowel klinisch als thuisgebruik, biedt deze pomp een veilige en effectieve oplossing voor patiënten die bronchiale of chirurgische afzuiging nodig hebben.
Een eenvoudige afzuigpomp met vacuümmeter en knop voor regelbare zuigkracht met 1 liter fles-deksel-overloopbeveiliging. Met autokabel-pot met overloopklepsysteem, antibacteriële en hydrofobe filter, afzuigkatheterset, siliconen buizen van 6x10 mm en conische connector voor sondes. Aanbevolen voor nasale aspiratie, orale aspiratie, tracheale aspiratie van lichaamsvloeistoffen bij volwassenen en kinderen.
Hoofdtoepassingen:
- thuiszorg
- verpleegkamers
- zorginstelling
De New Aspiret is niet bedoeld voor continue gebruik, maar voor kort gebruik van 20 minuten. Hierna moet de afzuigpomp 40 minuten rust houden. Voor een langer gebruik is de New Askir 20 (30/30min) of de New Askir 30 (120/60min) aanbevolen.
Technische informatie:- Max. zuigkracht: -0.75 Bar /-75KPa / -563 mmHg
- Stroom (lucht liter/min): 15 l / min
- Bedrijfsspanning: 230V - 50Hz
- Formaat: 235 x 190 x 165 mm
- Stroomverbruik: 184 VA
- Zekering: 1 x 1,6 A 250V
- Continu gebruik
- Gewicht: 2,2 kg
- Gemaakt in Italië
- 1 Liter is inbegrepen
- 2 Liter is los verkrijgbaar (neem hiervoor contact op met info@Remka.nl)
Accessoires zijn los verkrijgbaar:
Verrijdbare standaard, bacteriefilters, siliconen slangenset, katheteraanzetstukjes, afzuigflessen 400ml, 1000 ml, 2000 ml, 5000 ml met en zonder overstroombeveiliging, de deksels hiervan met overstroombeveiliging, afdichtringen 400 ml, 1000 ml en 2000 ml.