Zoeken
Tricoplast elastische kleefzwachtel, 6 cm x 2,5 m, 1 stuk
Artikel nr: SPG92306

Tricoplast elastische kleefzwachtel, 6 cm x 2,5 m, 1 stuk

€ 29,35 € 26,93
Tricoplast elastische kleefzwachtel, 6 cm x 2,5 m, 1 stuk
Tricoplast elastische kleefzwachtel, 6 cm x 2,5 m, 1 stuk
€ 29,35 € 26,93
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPG92306
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Tricoplast is een elastische kleefzwachtel van BSN medical met zelfklevende eigenschappen voor steun- en compressietoepassingen. Maat: 6 cm x 2,5 m, verpakking 1 stuk.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
BSN medical GmbH
Referentienummer
G9 2306
Afmeting
6 cm x 2
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Tricoplast is een elastische zwachtel met acrylaat-kleeflaag aan de buitenzijde, waardoor de zwachtel zichzelf vasthecht zonder klem of clip. Geschikt voor sportblessures, steunverband en lichte compressie.

Toepassing

Voor steun- en compressieverband bij sportblessures, verstuikingen en post-operatieve fixatie. De zelfklevende eigenschappen versnellen de aanleg.

Andere maten en uitvoeringen

De compressie- en elastische zwachtel-lijn van BSN medical omvat langrek-, korterek-, ideale en kleef-uitvoeringen voor uiteenlopende therapeutische toepassingen. Standaard breedtes zijn 4, 6, 8, 10 en 12 cm; lengtes lopen van 2,5 tot 10 meter. Naast de standaard wit-uitvoering biedt BSN gekleurde varianten voor visuele herkenning in cohort- en teamzorg.

Specificaties

  • Breedte: 6 cm
  • Lengte: 2,5 m
  • Materiaal: elastisch katoen met acrylaat-kleeflaag
  • Verpakking: 1 stuk
  • Latexvrij
  • Fabrikant: BSN medical GmbH
  • Artikelnummer fabrikant: 92306

Bewaring en logistiek

Bewaren in een droge ruimte bij kamertemperatuur, beschermd tegen direct zonlicht en vocht. Originele verpakking gesloten houden tot het moment van gebruik. Houdbaarheid tot de op de verpakking vermelde datum. Bij voorraadbeheer in compressietherapie-, wondzorg- en orthopedie-afdelingen worden meerdere breedtes en uitvoeringen naast elkaar aangehouden voor flexibele inzet.

Aandachtspunten

Bij compressietherapie: wikkel altijd onder begeleiding van een geschoolde zorgverlener volgens het juiste compressie-protocol. Begin distaal en wikkel richting hart met half-overlappende lagen. Bij signaal-symptomen (tintelingen, koud worden van vingers/tenen, kleur-veranderingen) compressie direct verwijderen en zorgverlener inschakelen.

Bij wondzorg-protocollen wordt typisch een combinatie van wondverband, fixatie- of compressie-zwachtel en eventueel huidbeschermings-product gebruikt afhankelijk van wondsoort en exsudaat. De juiste breedte en wikkeltechniek worden aangepast aan vorm van de wond en patientcomfort.

Bij intensief gebruik op afdelingen wordt typisch een vaste minimumvoorraad aangehouden zodat compressie- en fixatie-werkstroom ononderbroken kan doorgaan. De zwachtel-lijnen van BSN medical worden veelvuldig ingezet in Nederlandse ziekenhuis-, verpleeghuis- en wondzorg-praktijken.

Recent bekeken