Zoeken
Doos voor 100 objectglaasjes
Artikel nr: SPA4278

Doos voor 100 objectglaasjes

€ 33,93 € 28,04
Doos voor 100 objectglaasjes
Doos voor 100 objectglaasjes
€ 33,93 € 28,04
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPA4278
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Doos voor objectglaasjes van Kartell voor het bewaren en archiveren van microscoop-preparaten. Doos voor 100 objectglaasjes
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Kartell S.p.A.
Referentienummer
A4 278
Verpakkingstype
Doos
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De doos heeft genummerde of geordende vakken voor objectglaasjes met standaard 26 x 76 mm afmeting. Polypropyleen-uitvoering met stevig deksel voor stof- en breukbescherming tijdens bewaring en transport.

Toepassing

Voor archivering van microscoop-preparaten in laboratoria, pathologie-praktijken en onderwijs-instellingen. Beschermt het glas tegen breken, krassen en stof.

Andere maten en uitvoeringen

Het Kartell lab-utility portfolio omvat slang-connectoren (T, Y, L, rechte, ongelijke varianten), universeelstandaarden voor monsterbuisjes in verschillende boring-diameters en kleuren, reactievaatjes en hun standaarden, kuvetten en kuvethouders, alsmede gespecialiseerde lab-componenten zoals PTFE-slangen, pipetballons en bruinglas-flessen.

Specificaties

  • Uitvoering: Doos voor 100 objectglaasjes
  • Materiaal: polypropyleen (PP) met deksel
  • Fabrikant: Kartell S.p.A.
  • Artikelnummer fabrikant: A4278

Bewaring en logistiek

Bewaren in een droge ruimte bij kamertemperatuur, beschermd tegen direct zonlicht. Polypropyleen-uitvoeringen zijn autoclaveerbaar tot 121 graden Celsius; PTFE-uitvoeringen tot 260 graden Celsius. Bij voorraadbeheer in laboratoria worden meerdere uitvoeringen naast elkaar aangehouden voor flexibele inzet.

Aandachtspunten

Controleer voor gebruik op chemische compatibiliteit met de gebruikte reagentia. Polypropyleen is bestand tegen de meeste laboratorium-chemicaliën maar niet geschikt voor sterk-oxiderende stoffen of hoge temperaturen boven 130 graden Celsius. Na gebruik reinigen met laboratorium-detergent en spoelen met gedemineraliseerd water.

Bij intensief gebruik wordt typisch een vaste minimumvoorraad aangehouden zodat dagelijkse laboratorium-werkstroom ononderbroken doorgaat. Kartell is een Italiaanse fabrikant met een breed lab-utility portfolio en wordt veel gebruikt in Nederlandse en Europese laboratoria.

Het Kartell-portfolio wordt veelvuldig ingezet in Nederlandse en Europese onderwijs-, productie- en analyse-laboratoria. Combineer dit product met aanvullende lab-utility uit dezelfde Kartell-lijn voor een complete werkstroom-set.

Bij intensief lab-gebruik wordt een vaste minimumvoorraad aangehouden zodat dagelijkse experimentele werkstroom ononderbroken doorgaat. Lab-utility behoort tot de meest gebruikte voorraad-categorieën in laboratoria.

Recent bekeken