Zoeken
DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks
Artikel nr: 710116-8
Merk: DCT

DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks

€ 25,30 € 20,91
DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks
DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks
€ 25,30 € 20,91
Voeg toe aan bestellijst
Merk: DCT
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 710116-8
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks is een steriele, latexvrije katheter van 53 cm met een rechte tip en twee gladde, verzonken zijopeningen. Deze katheter is ideaal voor veilig en efficiënt verwijderen van luchtwegafscheiding en wordt geleverd in een handige dispenserverpakking.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
DCT
Referentienummer
F5 0104
Productomschrijving

De DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks is ontworpen voor veilige en effectieve aspiratie van slijm en andere afscheiding uit de luchtwegen. De katheter heeft een rechte tip met een centrale opening en twee verzonken, atraumatische zijopeningen die weefselschade minimaliseren. Met een lengte van 53 cm en een diameter van CH08 (2,7 mm) biedt deze katheter een optimale balans tussen precisie en efficiëntie. De steriele verpakking en de praktische dispenserdoos met 50 stuks maken het product ideaal voor gebruik in ziekenhuizen, zorginstellingen en thuiszorg.

Belangrijkste kenmerken

  • Rechte tip: Voor nauwkeurige en gecontroleerde luchtwegaspiratie.
  • Lengte van 53 cm: Geschikt voor diepgaande aspiratieprocedures.
  • CH08-maat: Diameter van 2,7 mm, geschikt voor efficiënte aspiratie bij diverse patiënten.
  • Verzonken, gladde zijopeningen: Twee atraumatische zijopeningen minimaliseren irritatie en weefselschade.
  • Individueel steriel verpakt: Voor maximale hygiëne en gebruiksgemak.
  • Latexvrij: Geschikt voor patiënten met een latexallergie.

Materialen en specificaties

  • Lengte: 53 cm.
  • Diameter: CH08 (2,7 mm).
  • Materiaal: Hypoallergeen PVC, latexvrij.
  • Openingen: Centrale opening en twee gladde zijopeningen.
  • Verpakking: 50 stuks, individueel steriel verpakt in een dispenserverpakking.
  • Sterilisatie: Voorzien van sterilisatiedatum en vervaldatum op de verpakking.

Toepassing en gebruik

De DCT afzuigkatheter CH08 is ideaal voor het aspireren van slijm en afscheiding uit de luchtwegen van patiënten. Dankzij de rechte tip en de gladde zijopeningen is deze katheter eenvoudig en comfortabel in gebruik, terwijl de CH08-maat precisie mogelijk maakt. De katheter is geschikt voor eenmalig gebruik en kan veilig worden toegepast in medische instellingen en thuiszorgomgevingen.

Voordelen van de verpakking

  • Hygiënische dispenserdoos: Bevat 50 individueel steriele katheters voor eenvoudig gebruik en opslag.
  • Duidelijke etikettering: Inclusief maat, sterilisatiedatum en vervaldatum.
  • Compact ontwerp: Makkelijk op te bergen en te transporteren.

Veiligheid en opslag

  • Eenmalig gebruik: De katheter is ontworpen voor eenmalig gebruik en moet na gebruik worden weggegooid.
  • Opslagadvies: Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen direct zonlicht.
  • Latexvrij: Veilig te gebruiken voor patiënten met een latexallergie.

De DCT afzuigkatheter CH08, 50 stuks is een betrouwbare keuze voor veilige en efficiënte aspiratieprocedures. De steriele verpakking en hoogwaardige materialen maken dit product geschikt voor gebruik in diverse medische toepassingen.

Recent bekeken