Zoeken
HEINE BETA 200 LED F.O. otoscoopkop 2,5 V zonder accessoires
Artikel nr: 2024070428
Merk: HEINE

HEINE BETA 200 LED F.O. otoscoopkop 2,5 V zonder accessoires

€ 334,21 € 276,21
HEINE BETA 200 LED F.O. otoscoopkop 2,5 V zonder accessoires
HEINE BETA 200 LED F.O. otoscoopkop 2,5 V zonder accessoires
€ 334,21 € 276,21
Voeg toe aan bestellijst
Merk: HEINE
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 2024070428
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De HEINE BETA 200 LED F.O. otoscoopkop op 2,5 V is het losse instrumenthoofd, zonder handvat en zonder accessoires. De BETA 200 F.O. heeft een volledig metalen behuizing, een glazen kijkvenster met 3x vergroting en LEDHQ-verlichting via een glasvezelbundel. Een ingebouwde aansluiting maakt pneumatische otoscopie mogelijk. De 2,5 V-uitvoering is te combineren met een HEINE BETA batterijhandvat of BETA4 USB/NT handvat op 2,5 V.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
HEINE
Referentienummer
B-001.11.500
Verpakkingstype
Stuk
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De HEINE otoscoopkop B-001.11.500 is het losse instrumenthoofd zonder handvat en zonder batterijen. De otoscoopkop is bedoeld voor klinisch gebruik in combinatie met een passend HEINE handvat. De 2,5 V-uitvoering is compatibel met HEINE BETA batterijhandvat en BETA4 USB/NT oplaadbaar handvat op 2,5 V.

Inhoud

  • 1x otoscoopkop (REF B-001.11.500)

Specula, handvat en overige accessoires worden los besteld.

BETA 200 LED F.O. otoscoopkop

De BETA 200 LED F.O. is HEINE's middenklasse F.O.-otoscoop met een volledig metalen behuizing. Het kijkvenster biedt 3x vergroting via multi-coated glazen optiek, is zwenkbaar voor instrumentatie en beschermt tegen stof en vocht. LEDHQ-verlichting levert een wit, gebalanceerd licht met hoge kleurweergave; de LED is levenslang en vraagt geen onderhoud. Een glasvezelbundel geleidt het licht homogeen naar het distale uiteinde van het speculum, zonder warmteontwikkeling in de gehoorgang. Een ingebouwde insufflatiepoort maakt pneumatische otoscopie mogelijk met een losse insufflatieballon.

Technische specificaties

  • HEINE referentienummer: B-001.11.500
  • Spanning: 2,5 V
  • Vergroting: 3x
  • Lichtbron: LEDHQ
  • Fiber optic lichtgeleiding: ja
  • Insufflatie: ja (insufflatieballon los verkrijgbaar)
  • Handvat: niet inbegrepen

Hygiëne en reiniging

HEINE-instrumenten zijn ontworpen voor dagelijkse toepassing in de medische praktijk. Reiniging en desinfectie gebeuren conform de bij het instrument meegeleverde HEINE-reinigings- en desinfectie­instructie. De meeste HEINE-instrument­koppen en handvatten kunnen met een door HEINE goedgekeurd oppervlakte­desinfectiemiddel (zoals een alcohol-vrij quaternair ammonium­product) worden afgeveegd; onderdompeling in vloeistof of autoclaveren wordt alleen toegepast wanneer dit expliciet is aangegeven bij het specifieke artikel. Voor wegwerp­speculums, tongspatel­deksels en speculum-condoomhoezen blijft kruis­contaminatie tussen patiënten voorkomen.

Recent bekeken