Zoeken
Alsatom SU-140-MPC snij- en coagulatie apparaat
Artikel nr: 192400001
Merk: ALSA

Alsatom SU-140-MPC snij- en coagulatie apparaat

€ 2.219,75 € 1.834,50
Voeg toe aan bestellijst
Merk: ALSA
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 192400001
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De ALSATOM SU-140-MPC is een geavanceerd hoogfrequent snij- en coagulatieapparaat ontworpen voor zowel monopolair als bipolair gebruik. Dit veelzijdige apparaat is ideaal voor nauwkeurige chirurgische procedures met instelbare vermogensniveaus die via een duidelijk display afleesbaar zijn. Het biedt een maximaal vermogen van 140W RMS voor snijden en 120W RMS voor coaguleren, met een speciale modus voor micro-coagulatie en bipolaire coagulatie.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
ALSA
Referentienummer
B720 + B700/A
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Geschiktheid
Professioneel
Certificering
CE-gecertificeerd
Soort
Apparatuur en machines
Productomschrijving

Alsatom SU-140-MPC snij- en coagulatie apparaat

De ALSATOM SU-140-MPC is een essentieel instrument in de moderne chirurgische praktijk, ontworpen om zowel efficiëntie als precisie in de operatiekamer te maximaliseren. Dit apparaat combineert de geavanceerde technologie van hoogfrequente energie met gebruiksgemak en veelzijdigheid, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan chirurgische toepassingen.

Technische Specificaties

  • Vermogen: Maximaal 140W RMS voor snijden, 120W RMS voor coaguleren/fulgureren en 60W RMS voor soft/micro-coagulatie en bipolaire coagulatie.
  • Frequentie: 475 kHz, wat zorgt voor precisie en minimale thermische verspreiding.
  • Voeding: 220V-50Hz, geschikt voor gebruik in diverse klinische omgevingen.
  • Bedieningsmodi: Bediening mogelijk via een voetpedaal of een optioneel vingertip-geschakeld elektrodehandvat, beschikbaar in zowel steriliseerbare als disposable varianten.
  • Display: Een helder display toont de ingestelde vermogensniveaus voor zowel snijden als coaguleren, wat zorgt voor controle en precisie tijdens procedures.

Inbegrepen Accessoires

De Alsatom SU-140-MPC wordt standaard geleverd met de volgende accessoires. 

  • STOP/PN: Pneumatisch voetpedaal, waterdicht en explosievrij, voor veilige bediening.
  • D-STOP/P: Dubbel pneumatisch voetpedaal, ook waterdicht en explosievrij, speciaal voor de SU-140/D-MPC.
  • MPE/F: Steriliseerbaar elektrodehandvat met een 2 meter lang snoer, biedt flexibiliteit en gemak.
  • EIP/9: Neutrale elektrodeplaat met snoer, essentieel voor veilige en effectieve procedures.
  • FFE: Rubberen bevestigingsband voor de neutrale elektrodeplaat, voorzien van een knoopsluiting voor eenvoudige aanpassingen.
  • SEL/VI: Set van 6 elektroden (E 1-5-7-12-14-21), voor een diverse chirurgische toepassingen.

Optioneel; Bipolaire voordeelset

  • Steriliseerbare bipolaire pincet, keuze uit recht of gebogen, dunne tips van (16cm lang) 0,7 mm, (19 cm lang) 1 mm of (19 cm lang) 2 mm
  • Steriliseerbare snoer voor het bipolaire pincet, 3 meter lang
Recent bekeken