Zoeken
Vleessamenstelling licht voor WS01
Artikel nr: 246405444

Vleessamenstelling licht voor WS01

€ 25,35 € 20,95
Vleessamenstelling licht voor WS01
Vleessamenstelling licht voor WS01
€ 25,35 € 20,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246405444
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Een lichte vleessamenstelling-kleurpoeder voor de WS01 wondsimulatieset.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
WS01B
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer WS01B is een lichte vleessamenstelling-kleurpoeder voor gebruik met de WS01 wondsimulatieset. Het kleurpoeder geeft bondo-wonden een realistische vleeskleur voor authentieke moulages.

Verbruiksonderdeel kleurpoeder

Het lichte vleessamenstelling-poeder wordt op het bondo-wondmateriaal aangebracht om realistische verkleuring te creëren. Voor lichte huidskleuren biedt dit poeder de typische rauw-vlees-uitstraling van blootliggend weefsel - cruciaal voor authentieke wond-realiteit in scenariotrainingen. Bij intensieve scholing met meerdere wondtypes per dag is regelmatige aanvulling nodig. Het poeder kan gemengd worden met andere kleurmaterialen voor specifieke wondtypes - bijvoorbeeld donkerder voor verbrand weefsel, lichter voor avitaal weefsel.

Bestelfrequentie en gebruik

Voor opleidingen die regelmatig wondsimulatietrainingen aanbieden met de WS01-set is dit een doorlopend verbruiksartikel. Aan te raden om in voorraad te houden bij scholingsinstellingen. Voor donkere huidsuitvoeringen kan ander kleurpoeder of mengtechniek worden toegepast. Voor opleidingen die diversiteit in slachtoffer-presentatie willen oefenen is het mengen van kleurpoeders een vaardigheid die instructeurs kunnen aanleren.

Recent bekeken