EZ-wonden Professionele wondsimulatieset
De Erler Zimmer WS02 is een uitgebreide professionele wondsimulatieset voor het maken van complexe slachtoffer-moulages. Anders dan de basisset (WS01) bevat WS02 meer materialen en uitgebreidere mogelijkheden voor gevorderde scenariotrainingen.
Professionele scholingskit
De professionele set bevat alles uit de WS01-basisset plus aanvullende materialen voor uitgebreide moulage-mogelijkheden: meerdere kleuren bondo voor verschillende wondtypes, extra kleurpoeders voor verbrand weefsel, gele necrotische tinten en blauw-violette hematoom-kleuringen, kunstmatige glasfragmenten en metaalsplinters voor ingegraven-object-scenario's, extra kunstbloed in verschillende kleuren (helderrood, donkerrood, geel-pus), en extra modelleer-instrumenten voor gedetailleerd werk. Voor gevorderde instructeurs die hoogrealistische CBRN-rampenoefeningen organiseren biedt deze set de complete toolkit voor het maken van overtuigende slachtoffer-presentaties.
Trainingsdoelgroep
Voor militair-medische scholing, CBRN-rampenoefeningen, gespecialiseerde trauma-centra en uitgebreide BHV-instructeur-trainingen biedt deze set didactisch hoogwaardige ondersteuning. Voor de basisset is WS01 beschikbaar; voor de bondo-navulling 250 ml WS02A. Verbruiksonderdelen uit WS01 (WS01A-WS01F) zijn ook compatibel.




















