Vervangende inzetstukken voor 8020 (set van 3)
Bij episiotomie-trainingen wordt het inzetstuk meermaals gesneden en gehecht, waardoor het niet voor onbeperkt aantal sessies bruikbaar is. Voor opleidingen die de simulator regelmatig inzetten biedt De Erler Zimmer 8020A drie vervangende inzetstukken in één set.
Praktisch voor onderwijsinstellingen
De drie inzetstukken volstaan voor meerdere training-rondes. Voor verloskundeopleidingen die jaarlijks meerdere lichtingen scholen op deze vaardigheid is een set per cohort meestal voldoende. Vervanging is door onderwijspersoneel zonder gereedschap uit te voeren door het oude inzetstuk los te trekken en het nieuwe in de basisrij te plaatsen.
Wat zit erin
Drie identieke vervangende inzetstukken voor de Erler Zimmer 8020. Elk inzetstuk biedt voldoende oefenmateriaal voor minstens enkele tientallen episiotomie-en-hecht-cycli voordat opnieuw vervanging nodig is.
Voorraadbeheer
Voor opleidingen die jaarlijks meerdere cohorten verloskundeleerlingen scholen biedt de set van drie inzetstukken voldoende voor een opleidingsjaar. Tijdige bestelling voor de start van het opleidingscohort zorgt voor continuïteit in het curriculum.








