Starter-Set 5, bestaande uit: 1 x QuickFix pleisterdispenser leeg A4 5500 en 6 x navulverpakking elastische pleisters A4 5512
De QuickFix Starter-Set 5 is een complete pleisterdispenser-set voor de werkplek. De set bestaat uit één lege QuickFix pleisterdispenser en zes navulverpakkingen met elastische pleisters, samen 270 pleisters. Bedoeld voor kantoor, zorgomgevingen, balies en werkplaatsen waar kleine wondjes snel verzorgd moeten worden.
De dispenser is van slagvast kunststof met een afsluitbaar stofdicht deksel en een ingebouwd opbergvak voor klein materiaal. Wandmontage gaat met de meegeleverde schroeven en pluggen. De elastische pleister vouwt mee met huid en gewrichten en is daardoor geschikt voor vingers, knokkels, ellebogen en knieën. Elke navulling is een afzonderlijk verzegelde tray van 45 pleisters, die in één beweging in de dispenser wordt vervangen.
Specificaties
- Serie: Plum QuickFix
- Samenstelling: 1 x lege QuickFix dispenser (A4 5500) en 6 x navulling elastische pleisters (A4 5512)
- Totaal: 270 elastische pleisters
- Dispenser: slagvast kunststof, afsluitbaar stofdicht deksel, opbergvak
- Wandmontage met meegeleverde schroeven en pluggen
In de praktijk
De set vormt een startpunt voor een vaste pleisterplek: monteer de dispenser aan de wand, vul met de eerste tray en houd de overige navullingen achter de hand. Een lege tray wordt vervangen zonder de pleisters los aan te raken.
Andere uitvoeringen
De variant met waterdichte pleisters is de QuickFix Starter-Set 4.




































