Silk zwart 4-0, J-1 naald, 18501G, 12 stuks
Silk zwart 4-0 18501G is een niet-opneembaar, gevlochten hechtdraad van natuurlijke zijde, ontworpen voor chirurgische toepassingen waarbij soepele hantering en sterke knoopvastheid essentieel zijn. Dit hechtdraad is voorzien van een J-1 naald, ideaal voor delicate weke delen hechtingen en microchirurgie. De zwarte kleur zorgt voor optimale zichtbaarheid tijdens de ingreep, terwijl de gevlochten structuur een stabiele en betrouwbare hechting biedt.
Silk zwart 4-0 18501G is een niet-opneembaar, gevlochten hechtdraad van natuurlijke zijde, een materiaal dat bekendstaat om zijn soepele hantering en uitstekende knoopvastheid. De gevlochten structuur zorgt ervoor dat het hechtdraad soepel door het weefsel glijdt en stevige hechtingen mogelijk maakt zonder los te raken. Hierdoor is dit hechtdraad ideaal voor chirurgische toepassingen waarbij precisie en betrouwbaarheid vereist zijn.
Dit hechtdraad wordt veel gebruikt in microchirurgie, oftalmologie en weke delen chirurgie, waarbij een uiterst fijne en nauwkeurige hechting vereist is. De zwarte kleur biedt een hoog contrast met het omliggende weefsel, wat de zichtbaarheid en precisie tijdens chirurgische ingrepen vergroot.
Het hechtdraad is uitgerust met een J-1 naald, een 1/2 cirkel gebogen, tapse atraumatische naald, die speciaal ontworpen is voor hechtingen in fijn en delicaat weefsel. De tapse punt minimaliseert weefselschade en maakt atraumatische hechtingen mogelijk, wat essentieel is voor specialistische procedures.
Belangrijkste kenmerken
- Ethicon artikelnummer: 18501G
- Aantal stuks per doos: 12
- Hechtdraad afmeting: 4-0
- Hechtdraad lengte: 45 cm
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Natuurlijke zijde (Silk), gevlochten
- Opneembaarheid: Niet-opneembaar (geleidelijk verlies van treksterkte)
- Type hechtdraad: Multifilament, gevlochten
- Naaldtype: Single Armed J-1
- Naald lengte: 11 mm
- Naald vorm: 1/2 cirkel gebogen
- Type naaldpunt: Tapse punt (Taper Point)
Toepassingen
Het Silk zwart 4-0 18501G hechtdraad is bijzonder geschikt voor microchirurgie, oftalmologie en andere specialistische procedures, waarbij een uiterst fijne en precieze hechting vereist is. De J-1 naald met tapse punt zorgt voor een atraumatische penetratie, waardoor dit hechtdraad ideaal is voor delicate weefsels.
Uw unieke leverancier van Ethicon-producten
Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.