Zoeken
Algerbrush extra boortje 0.5 mm (5 stuks)
Artikel nr: 265321-05

Algerbrush extra boortje 0.5 mm (5 stuks)

€ 64,52 € 53,32
Algerbrush extra boortje 0.5 mm (5 stuks)
Algerbrush extra boortje 0.5 mm (5 stuks)
€ 64,52 € 53,32
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 265321-05
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

Algerbrush extra boortje 0.5 mm in een set van 5 stuks, herbruikbaar. Reserveboortje voor de Algerbrush roestringboor voor het gecontroleerd wegslijpen van een corneale roestring. Vervang het boortje bij botheid of slijtage.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Medipharchem
Referentienummer
A042102.05
Kleur
Grijs
Materiaal
Widia
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Probleem
Oogklachten
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Geschiktheid
Herbruikbaar, Steriliseerbaar, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Niet steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Soort
Medische instrumenten
Productomschrijving

De Algerbrush herbruikbare boortjes van 0.5 mm worden geleverd als set van 5 stuks. Het zijn reserveboortjes voor de Algerbrush roestringboor, die bij botheid of slijtage van het oorspronkelijke boortje worden vervangen zodat het handstuk inzetbaar blijft.

Boortje van 0.5 mm voor de roestringboor

Het boortje van 0.5 mm past op de Algerbrush roestringboor en slijpt onder koppelbegrenzing een corneale roestring weg. De diameter van 0.5 mm bepaalt de fijnheid van het werk: het 0.5 mm boortje voor fijne controle bij een kleine roestring, het 1.0 mm boortje voor een grotere ring.

Reserveset voor het handstuk

Het boortje is het slijtdeel van de roestringboor: bij herhaald gebruik wordt het bot of beschadigd en moet het worden vervangen. Met een set van 5 reserveboortjes blijft het handstuk langdurig inzetbaar zonder dat het volledige instrument vervangen hoeft te worden.

Verpakking: 5 stuks

Deze set bevat 5 boortjes van 0.5 mm. De herbruikbare boortjes vormen een reservevoorraad voor de praktijk. Het 0.5 mm en 1.0 mm formaat zijn beide leverbaar; het gewenste formaat hangt af van de grootte van de te verwijderen roestring.

Toepassingen in oogheelkunde en spoedzorg

Ingezet bij het verwijderen van corneale roestringen met de Algerbrush roestringboor in de oogheelkunde en op de spoedeisende hulp. De herbruikbare uitvoering is geschikt voor praktijken die de boortjes reinigen en hergebruiken.

Reiniging en onderhoud

Reinig na gebruik met water en een mild middel; geen agressieve middelen. Vervang het boortje zodra het bot of beschadigd is. Steriliseer voor zover de uitvoering dit toelaat.

Vóór elk gebruik visueel controleren op slijtage of beschadiging van het boortje en op een soepele werking van het handstuk; een versleten of bot boortje tijdig vervangen. Alleen gebruiken in contact met intact oogweefsel. Bij bekende metaalovergevoeligheid is voorzichtigheid geboden. Reinig met water en een mild middel; gebruik géén ammoniak, chloor, jodium, alcohol, aceton of sterke loogoplossingen die de delen aantasten. Het instrument wordt niet-steriel geleverd en moet vóór het eerste gebruik gereinigd en, voor zover de uitvoering dit toelaat, gesteriliseerd worden.

Specificaties

  • Producttype: Algerbrush reserveboortje
  • Boortjediameter: 0.5 mm
  • Inhoud: 5 stuks
  • Past op: Algerbrush roestringboor
  • Steriliteit: niet-steriel geleverd
  • CE-markering: medisch hulpmiddel
  • EAN: 14061144352298
  • Artikelnummer leverancier: A042102.05
  • Fabrikant: Medipharchem
Recent bekeken