Zoeken
HEINE wandbord voor apparaatcombinatie GAMMA XXL LF-WB, manchetmand, EN 200 wandtransformator en AllSpec tipdispenser
Artikel nr: 2024000070703
Merk: HEINE

HEINE wandbord voor apparaatcombinatie GAMMA XXL LF-WB, manchetmand, EN 200 wandtransformator en AllSpec tipdispenser

€ 337,43 € 278,87
HEINE wandbord voor apparaatcombinatie GAMMA XXL LF-WB, manchetmand, EN 200 wandtransformator en AllSpec tipdispenser
HEINE wandbord voor apparaatcombinatie GAMMA XXL LF-WB, manchetmand, EN 200 wandtransformator en AllSpec tipdispenser
€ 337,43 € 278,87
Voeg toe aan bestellijst
Merk: HEINE
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 2024000070703
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Dit HEINE wandbord (X-095.12.008) is de meest complete vaste opstelling in het EN 200 wandprogramma: GAMMA XXL LF-WB bloeddruk­meter, centrale manchetmand, EN 200 wandtransformator en AllSpec tipdispenser zijn via één paneel op de wand gemonteerd. Het bord wordt zonder instrumenten geleverd, zodat u zelf de gewenste oto- en oftalmoscoop, GAMMA-manchetten en tips bestelt. Vooral geschikt voor praktijken die meerdere manchetmaten centraal binnen handbereik willen opbergen.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
HEINE
Referentienummer
X-095.12.008
Verpakkingstype
Stuk
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Het HEINE wandbord X-095.12.008 is de meest uitgebreide van de drie HEINE-wandborden en voorziet in een vaste montagestructuur voor vier modules: de GAMMA XXL LF-WB bloeddrukmeter, een manchetmand, de EN 200 wandtransformator en een AllSpec tipdispenser. De WB-uitvoering van de GAMMA XXL LF is specifiek ontworpen voor plaatsing op dit bord en wordt zonder eigen manchethouder geleverd: die functie neemt de centrale manchetmand op het bord over.

Wat zit op dit bord

  • GAMMA XXL LF-WB (M-000.09.327): de wandbord­uitvoering van de kwikvrije GAMMA XXL LF met 130 mm draaibare schaalverdeling en spiraal­aansluit­slang, zonder eigen manchethouder.
  • Manchetmand (M-000.09.140): ruimte voor drie tot vier GAMMA-twin-tube manchetten of Quick Cuff manchetten voor de EN 200 BP, direct naast de meters.
  • EN 200 wandtransformator (X-095.12.250): diagnostisch wandstation voor oto- en oftalmoscoop, met galvanische scheiding en gelijktijdig gebruik van twee handgrepen.
  • AllSpec tipdispenser (B-000.11.149): wandgemonteerde houder voor de HEINE AllSpec wegwerp­oortips.

Wanneer kiest u voor dit bord

De X-095.12.008 is de logische keuze voor praktijken die verschillende manchetmaten centraal willen opbergen naast de bloeddruk­meter: bijvoorbeeld een kindermanchet (M-000.09.703), een volwassen­manchet (M-000.09.629), een grote volwassen­manchet (M-000.09.631) en een bovenbeen­manchet (M-000.09.625) liggen dan alle vier binnen handbereik. Ook voor opstellingen waarbij naast de analoge GAMMA XXL LF-WB ook een digitale EN 200 BP wordt gebruikt, biedt de manchetmand voldoende ruimte voor de bijbehorende Quick Cuff maten. Wie geen centrale manchetopberg­plek nodig heeft, kan kiezen voor het kleinere wandbord X-095.12.007 (zonder manchetmand).

Installatie en onderhoud

Het bord wordt zonder instrumenten geleverd en is voorzien van voorgemonteerde bevestigings­punten voor de vier genoemde modules. Montage gebeurt op een stenen of dragende wand met passende pluggen; de elektrische aansluiting van de EN 200 wandtransformator dient door of onder begeleiding van een bevoegd technicus plaats te vinden. Reiniging van het paneel gebeurt met een vochtige doek en een oppervlakte­desinfectans voor medische toepassingen; de aparte modules volgen elk hun eigen reinigings­instructie.

Onderdeel van het HEINE EN 200 wandsysteem

Het HEINE EN 200 diagnostisch wandstation vormt de basis voor een modulaire praktijk- of spreekkamer-opstelling met maximaal twee handgrepen voor oto- en oftalmoscoop, en kan worden uitgebreid met de EN 200 BP automatische bloeddrukmeter, een GAMMA XXL LF aneroïde bloeddrukmeter, een AllSpec tipdispenser en een manchetmand. Alle componenten zijn compatibel op de HEINE-wandborden X-095.12.006, X-095.12.007 en X-095.12.008, zodat u per werkplek de gewenste combinatie samenstelt.

Service en garantie

Op HEINE bloeddrukmeters en stethoscopen gelden fabrieksgaranties van 5 of 10 jaar, afhankelijk van het model. Onderdelen en accessoires zijn lang leverbaar.

Recent bekeken