Zoeken
Vicryl Plus gecoat violet 2-0, CTX PLUS naald, VCP363H, 36 stuks
Artikel nr: 246401839
Merk: Ethicon

Vicryl Plus gecoat violet 2-0, CTX PLUS naald, VCP363H, 36 stuks

€ 240,72 € 220,84
Vicryl Plus gecoat violet 2-0, CTX PLUS naald, VCP363H, 36 stuks
Vicryl Plus gecoat violet 2-0, CTX PLUS naald, VCP363H, 36 stuks
€ 240,72 € 220,84
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401839
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Vicryl Plus gecoat violet 2-0 met CTX PLUS naald (VCP363H) is een opneembare, gevlochten hechtdraad met antibacteriële coating. Dit synthetische hechtdraad biedt uitstekende hantering en knoopvastheid, terwijl de toevoeging van triclosan bacteriegroei helpt verminderen. Ideaal voor chirurgische toepassingen waar infectiepreventie essentieel is.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
VCP363H
Kleur
Paars
Materiaal
Polyglactine
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Behandeling
Antimicrobieel/antibacterieel
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
2-0
Draadsoort
Gevlochten
Oplosbaarheid
Normaal oplosbaar
Naaldsoort
CTX
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

Vicryl Plus gecoat violet 2-0 met CTX PLUS naald (VCP363H) is een synthetisch, opneembaar hechtdraad met een antibacteriële coating op basis van triclosan. Dit hechtdraad combineert de bekende betrouwbaarheid van Vicryl met extra bescherming tegen bacteriële kolonisatie, waardoor het risico op infecties kan worden verminderd. De gevlochten structuur zorgt voor uitstekende knoopvastheid en flexibiliteit, terwijl de coating de glijbaarheid verbetert, wat de hantering tijdens de hechting vergemakkelijkt.

Belangrijkste kenmerken

  • Antibacteriële bescherming: Bevat triclosan om bacteriële kolonisatie te helpen verminderen en postoperatieve infecties te voorkomen.
  • Opneembaar en betrouwbaar: Gemaakt van polyglactine 910 en biologisch afbreekbaar via hydrolyse binnen 56-70 dagen.
  • Uitstekende knoopvastheid: Gevlochten structuur voor maximale stabiliteit en minimale slip.
  • Verbeterde hantering: Gecoate draad glijdt soepel door weefsel en vermindert weefseltrauma.
  • Violet gekleurd: Voor betere zichtbaarheid tijdens ingrepen.

Technische specificaties

  • Ethicon artikelnummer: VCP363H
  • Aantal stuks in een doos: 36
  • Hechtdraad afmeting: 2-0
  • Hechtdraad lengte: 90 cm
  • Kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Polyglactine 910 met triclosan
  • Opneembaarheid en absorptiesnelheid: Volledige absorptie binnen 56-70 dagen
  • Type hechtdraad: Gevlochten, gecoat
  • Naald: Single Armed CTX PLUS
  • Naald lengte: 48 mm
  • Naald vorm: 1/2 cirkel gebogen
  • Type naaldpunt: Taper point

Toepassingen

Vicryl Plus is uitermate geschikt voor weke delen hechtingen, inclusief subcutane en intradermale sluitingen, waar infectiepreventie van belang is. Dit hechtdraad wordt veel gebruikt in algemene chirurgie, gynaecologie, urologie en orthopedie.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken