Zoeken
Vicryl gecoat gevlochten violet 1, UR-5 naald, J377H, 36 stuks
Artikel nr: 246401111
Merk: Ethicon

Vicryl gecoat gevlochten violet 1, UR-5 naald, J377H, 36 stuks

€ 230,22 € 211,21
Vicryl gecoat gevlochten violet 1, UR-5 naald, J377H, 36 stuks
Vicryl gecoat gevlochten violet 1, UR-5 naald, J377H, 36 stuks
€ 230,22 € 211,21
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401111
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Ethicon VICRYL gecoat gevlochten violet 1 met UR-5 naald (J377H) is een synthetisch, opneembaar hechtdraad van polyglactine 910, ideaal voor delicate chirurgische ingrepen waarbij precisie en betrouwbare hechting vereist zijn. De gecoate, gevlochten structuur zorgt voor uitstekende knoopvastheid en een soepele doorgang door het weefsel, terwijl de UR-5 naald optimale controle biedt bij microchirurgische en urologische toepassingen.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
J377H
Kleur
Paars
Materiaal
Polyglactine
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
1
Draadsoort
Gevlochten
Oplosbaarheid
Normaal oplosbaar
Naaldsoort
UR-5
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

Ethicon VICRYL gecoat gevlochten violet 1 met UR-5 naald (J377H) is een hoogwaardig hechtdraad dat wordt gebruikt bij chirurgische procedures waar een sterke, maar tijdelijke hechting nodig is. Het hechtdraad is vervaardigd uit polyglactine 910, een synthetisch copolymeer dat gecontroleerd wordt geabsorbeerd zonder achterblijvende resten.

De gecoate, gevlochten structuur verbetert de knoopvastheid en hantering, terwijl de polyglactine- en calciumstearaatcoating de wrijving vermindert en een soepele doorgang door het weefsel mogelijk maakt. De violette kleur verhoogt de zichtbaarheid tijdens chirurgische ingrepen, wat de precisie vergroot.

Belangrijkste kenmerken

  • Ethicon artikelnummer: J377H
  • Aantal stuks in een doos: 36
  • Hechtdraad afmeting: 1
  • Hechtdraad lengte: 90 cm
  • Kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Polyglactine 910
  • Opneembaarheid en absorptiesnelheid: Volledig geabsorbeerd binnen 56 tot 70 dagen; behoudt ongeveer 50% van de treksterkte na 21 dagen
  • Type hechtdraad: Multifilament, gevlochten
  • Coating: Polyglactine en calciumstearaat voor verbeterde soepelheid en minder weefselirritatie
  • Naald: Single Armed UR-5
  • Naald lengte: 17 mm
  • Naald vorm: 5/8 cirkel gebogen
  • Type naaldpunt: Taper point

Toepassingen

Dit hechtdraad is geschikt voor chirurgische procedures waarbij precisie en minimale weefselschade vereist zijn, zoals:

  • Urologische chirurgie
  • Microchirurgie
  • Ophthalmologische procedures
  • Gynaecologische ingrepen
  • Abdominale chirurgie

Voordelen van Ethicon VICRYL (J377H)

  • Uitstekende knoopvastheid: De gevlochten structuur voorkomt slippen en zorgt voor stabiele hechtingen.
  • Minimale weefselreactie: Bevordert een snelle en veilige genezing.
  • Voorspelbare absorptie: Zorgt voor tijdelijke weefselondersteuning zonder dat een tweede ingreep nodig is.
  • Optimale precisie: De UR-5 naald biedt extra controle bij hechtingen in kleine en moeilijk toegankelijke chirurgische gebieden.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken