Vervangingslongen 72 stuks voor VET4100/4110
De Erler Zimmer VET4100B is een bulkpak met 72 vervangingslongen voor de Fluffy katachtige reanimatiepoppen (VET4100 en VET4110). Het grotere pak is bedoeld voor opleidingscentra met intensieve kat-CPR-cursussen, zodat zonder onderbreking gewerkt kan worden over meerdere cursusdagen.
Tweeënzeventig longen voor lange periodes
De longen zijn identiek aan die in het kleinere pak VET4100A (24 stuks). Het 72-stuks bulkpak is geschikt voor opleidingen die wekelijks of maandelijks RECOVER-CPR-cursussen geven specifiek voor kat-management, voor dierenartsenopleidingen die jaarlijks alle studenten op CPR-techniek scholen, en voor instellingen die geavanceerde kat-CPR-trainingen aanbieden. Door de bulk-uitvoering valt de prijs per long lager uit dan bij de kleinere set, wat bij intensief gebruik aanzienlijk in de jaarbegroting scheelt.
Onderhoudsritme
Bij intensieve scholing met meerdere kat-CPR-cursussen per maand gaat een bulkpak meestal 1 tot 2 maanden mee. Voor dierenartsenopleidingen met een vast curriculum is een bulkpak vaak voldoende voor een heel schooljaar. Voor de hond-CPR-poppenserie (VET4000, VET4010, VET4020) zijn andere maten longen nodig, zie VET4000A (24 stuks) of VET4000B (72 stuks). Opleidingscentra die zowel hond- als kat-CPR-cursussen geven, hebben dus baat bij een gedifferentieerde voorraad. Voor de complete kat-CPR-pop: zie de productpagina van de VET4100 of VET4110.








