Zoeken
Vervangaderen voor R10018
Artikel nr: 246404852

Vervangaderen voor R10018

€ 163,35 € 135,00
Vervangaderen voor R10018
Vervangaderen voor R10018
€ 163,35 € 135,00
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246404852
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Vervangende aderen voor de hemodialysepraktijkarm R10018. Geleverd als losse component voor het vervangen van versleten dialyse-shunt-aderen.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
R10018B
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer R10018B is een set vervangende aderen voor de hemodialysepraktijkarm R10018. De aderen worden apart geleverd zodat opleidingscentra alleen de versleten aderen kunnen vervangen wanneer de huid zelf nog in goede staat is, een kosteneffectieve optie ten opzichte van de volledige huid-en-aderset R10018A.

Losse vervangaderen voor dialyse-arm

De vervangaderen zijn identiek aan de oorspronkelijke aderen van de R10018-arm, met de aansluitingen op het reservoir voor simulatievloeistof en op de gemodelleerde AV-shunt-structuur. Bij correcte naaldplaatsing geeft het systeem flashback in de spuit, en bij correcte aansluiting op een dialyse-bloedlijn-circuit kan een gesimuleerde bloedstroming worden gedemonstreerd. De vervanging kan zonder gespecialiseerd gereedschap door de gebruiker zelf worden uitgevoerd. Bij intensief gebruik in opleidingen dialyseverpleegkunde ontstaat na honderden perforaties verzwakking van de aderwanden, wat de leerervaring verstoort.

Onderhoudscontext

Vervanging is nodig wanneer de aderen zichtbaar lekken, wanneer flashback niet meer betrouwbaar optreedt, of wanneer de aderwand zo verzwakt is dat lumenpositie niet meer goed te beoordelen valt. Bij intensief gebruik in opleidingen dialyseverpleegkunde of nefrologie kan vervanging na 200-300 oefeningen nodig zijn. Voor opleidingscentra met regelmatige dialyse-aanleg-trainingen is het verstandig altijd minimaal één set vervangaderen op voorraad te hebben. Naast de losse aderen biedt het assortiment ook de complete huid-en-aderset (R10018A). Voor de complete praktijkarm: zie de productpagina van de R10018.

Recent bekeken