Varihesive Extra Dun hydrocolloïdverband, 10 x 10 cm, 5 stuks
Het Varihesive Extra Dun hydrocolloïdverband is een dunne wondbedekking voor licht tot matig exsuderende wonden en voor wonden in de granulatie- of epithelisatiefase. Deze uitvoering meet 10 × 10 cm en wordt per 5 stuks geleverd. Het verband creëert een vochtig wondmilieu dat het natuurlijke genezingsproces ondersteunt.
Het hydrocolloïde materiaal neemt wondvocht op en vormt daarbij een gel die de wond vochtig houdt. De dunne, flexibele opbouw volgt de huidcontour en valt weinig op onder kleding, wat het verband geschikt maakt voor zichtbare of beweeglijke huidzones. De zelfklevende rand sluit de wond af tegen vuil en water.
Specificaties
- Type: hydrocolloïdverband, extra dun
- Afmeting: 10 × 10 cm
- Verpakking: 5 stuks
Toepassing
Geschikt voor oppervlakkige wonden, schaafwonden, blaren en wonden in de latere genezingsfase met weinig tot matig exsudaat. Het verband kan meerdere dagen blijven zitten, afhankelijk van de hoeveelheid wondvocht.
Andere uitvoeringen
Hetzelfde verband is verkrijgbaar in de maten 5 × 10 cm, 5 × 20 cm, 7,5 × 7,5 cm en 15 × 15 cm.





















