Schülke Thermosept NKZ neutralisator, 5 L
Schülke Thermosept NKZ is een fosfaatvrije neutralisator op basis van citroenzuur voor de machinale bereiding van instrumentarium in reinigings- en desinfectieautomaten (RDG). Deze can bevat 5 liter.
Samenstelling
Het middel bevat organische zuren (op basis van citroenzuur), aangevuld met anionische en niet-ionische tensiden, enzymen, oplosmiddelen en corrosie-inhibitoren. Het is fosfaatvrij.
Dosering
Na een alkalische reiniging bedraagt de dosering 0,1 tot 0,2% (1 tot 2 ml per liter); na een neutrale reiniging 0,1% (1 ml per liter).
Functie in het proces
Thermosept NKZ neutraliseert de alkalische resten na de reinigingsstap, wat bijdraagt aan de materiaalverdraagzaamheid en een schoon, vlekvrij eindresultaat.
Onderdeel van een gevalideerd bereidingsproces
De machinale bereiding verloopt volgens een gevalideerde cyclus waarin reiniging, waar nodig neutralisatie, desinfectie en naspoeling op elkaar aansluiten. Elke component wordt via het doseersysteem van de reinigings- en desinfectieautomaat in de betreffende fase toegevoegd, in de vastgelegde dosering.
Specificaties
- Type: neutralisator op citroenzuurbasis, fosfaatvrij (machinaal)
- Samenstelling: organische zuren (citroenzuur), tensiden, enzymen, corrosie-inhibitoren
- Dosering: 0,1 tot 0,2% na alkalische reiniging (1-2 ml/l)
- Toepassing: neutralisatie na reiniging in RDG
- Verpakking: can 5 liter



















