Zoeken
TG-Soft buisverband, M (10 m), lengte 10 m
Artikel nr: SPL213201

TG-Soft buisverband, M (10 m), lengte 10 m

€ 134,54 € 123,43
TG-Soft buisverband, M (10 m), lengte 10 m
TG-Soft buisverband, M (10 m), lengte 10 m
€ 134,54 € 123,43
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPL213201
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
TG-Soft van Lohmann & Rauscher in M-formaat is geschikt voor onderbeen/arm-toepassing. TG-Soft is een gevoerd polster-buisverband van Lohmann & Rauscher. De binnenkant is gevoerd met zachte vlies-laag die de huid beschermt bij gebruik onder gips of compressiezwachtel.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Lohmann & Rauscher
Referentienummer
L2 13201
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Het verband bestaat uit katoenen buis-weefsel met geïntegreerde vlies-voering (polster). De voering biedt drukverdeling en huidbescherming onder zwachtels of gips. Het verband kan op maat worden geknipt voor specifieke toepassingen. Niet-steriel verpakt; wasbaar tot 60 °C en herhaald te gebruiken zolang elastische eigenschappen behouden blijven.

Wanneer TG-Soft M

De M-uitvoering is geschikt voor onderbeen/arm-toepassing. Voor andere TG-Soft-uitvoeringen biedt Lohmann & Rauscher diverse maten in de polster-lijn.

Productspecificaties

TG-Soft, maat M, lengte 10 m, 10 m.

De Lohmann & Rauscher TG-lijn omvat verschillende complementaire verbanden: TG-slangverband als basislaag, TG-Grip voor lichte compressie en TG-Soft als polsterbescherming. Bij voorraadbeheer in zorginstellingen is een mix van maten gangbaar afhankelijk van extremiteit-types en patiëntenpopulatie.

De TG-lijn van Lohmann & Rauscher is een vertrouwde standaard in Nederlandse zorgpraktijken en wordt typisch in grote inkoop-volumes aangeschaft voor algemene voorraad.

Bij applicatie wordt het buisverband over de extremiteit geschoven (vergelijkbaar met een kous) en op gewenste lengte afgeknipt. De buisvorm voorkomt drukpunten van zwachtel-randen en biedt een uniform contactlaag. Het verband heeft een houdbaarheid die op de verpakking is aangegeven; bewaar in een droge, afgesloten ruimte beschermd tegen direct zonlicht.

Voor algemene fixatie van wondverbanden kan het buisverband over een onderliggend gaaskompres worden geschoven; voor compressie-protocollen kan TG-Grip worden gecombineerd met Rosidal-kortrek-windsels.

Recent bekeken