Zoeken
Tena Slip Plus, maat small, 30 stuks
Artikel nr: SPK711981
Merk: Essity

Tena Slip Plus, maat small, 30 stuks

€ 28,22 € 25,89
Tena Slip Plus, maat small, 30 stuks
Tena Slip Plus, maat small, 30 stuks
€ 28,22 € 25,89
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Essity
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPK711981
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Tena Slip Plus is een alles-in-één incontinentieluier (gesloten systeem) met natheidsindicator, voor zware en dubbele incontinentie. Maat small past bij een heupomvang van 56 - 85 cm. Verpakking: 30 stuks.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Essity
Referentienummer
K7 11981
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Tena Slip Plus in maat small (heupomvang 56 - 85 cm): een alles-in-één incontinentieluier met natheidsindicator voor zware incontinentie en dubbele incontinentie, verpakking 30 stuks.

Tena Slip is een gesloten systeem dat met hersluitbare fixatie om het lichaam sluit. De absorberende kern neemt vocht snel op en sluit het in, terwijl de natheidsindicator aan de buitenzijde het wisselmoment aangeeft.

Specificaties

  • Merk: Tena (Essity)
  • Type: alles-in-één luier (slip), gesloten systeem
  • Absorptiegraad: Plus
  • Maat: small, heupomvang 56 - 85 cm
  • Geschikt voor: zware incontinentie, dubbele incontinentie
  • Natheidsindicator
  • Verpakking: 30 stuks

Maten en absorptiegraden

Tena Slip Plus is er ook in medium, large; in maat small zijn daarnaast de absorptiegraden Super, Maxi beschikbaar. Voor mobiele gebruikers zijn Tena Pants het alternatief dat als ondergoed draagt.

Natheidsindicator

De indicator op de buitenzijde verkleurt naarmate het product verzadigd raakt. Verzorgenden zien zo in één oogopslag of een wissel nodig is, zonder het product te openen.

Huidverzorging bij incontinentie

Goed incontinentiemateriaal is de helft van het verhaal; de huid vraagt daarnaast om regelmatige controle, milde reiniging en bescherming. Verschoon op tijd, was met lauw water of een verzorgend product en houd de huid droog voordat nieuw materiaal wordt aangelegd.

Discreet bestellen en bewaren

De producten worden geleverd in neutrale omdozen en laten zich per verpakking compact bewaren.

Materiaal en huidcomfort

Ademende materialen laten vocht als damp ontsnappen, wat broeien tegengaat en de huid in conditie houdt. Juist bij langdurig gebruik maakt dat het verschil tussen een gezonde en een geïrriteerde huid.

Recent bekeken