Swann Morton post mortem bull nose scalpelmesjes, niet-steriel, nr. 22B
Swann Morton 22B: bull-nose stompe-neus 22B voor PM-toepassing op fitting-4 heft. Wordt gebruikt op fitting-4 heft (nr. 4, 4L of 6). Niet-steriel geleverd, bedoeld voor obductie- en pathologische werkzaamheden waar steriliteit niet vereist is.
De Swann Morton 22B-uitvoering is onderdeel van de Swann Morton post mortem-instrumentenreeks voor obductie- en pathologische werkzaamheden. Bull-nose stompe-neus 22b voor pm-toepassing op fitting-4 heft maakt dit mes geschikt voor specifieke procedure-eisen binnen autopsie en orgaan-onderzoek.
Specialistisch post mortem-mes
Het mes is bedoeld voor gebruik op fitting-4 heft (nr. 4, 4L of 6). Anders dan standaard chirurgische mesjes is dit instrument niet-steriel geleverd; in pathologische context speelt steriliteit voor het werkveld geen rol omdat de subjecten reeds overleden zijn. Wel is verstandig de mes-set te steriliseren tussen subjecten om kruisbesmetting van weefselresten of DNA-materiaal te voorkomen.
Compatibiliteit
Dit mes past uitsluitend op fitting-4 heft (nr. 4, 4L of 6), niet op standaard fitting-3 of fitting-4 chirurgische heften. De PM-fitting is een eigen aansluiting binnen de Swann Morton post mortem-reeks.
Veilig afvoeren
Na gebruik in een naaldencontainer voor scherpafval, doorgaans een Sharpsafe 3 liter container.
Specificaties
- Producttype: Swann Morton 22B, post mortem-mes
- Materiaal: roestvrijstaal volgens ISO 7153-1:2016
- Steriliteit: niet-steriel geleverd
- Compatibel heft: fitting-4 heft (nr. 4, 4L of 6)
- Toepassing: obductie, pathologie, autopsie
- CE-markering: medisch hulpmiddel
- Fabrikant: Swann Morton Ltd, Sheffield (UK)




























