Stel huid en ader in voor R10004
De Erler Zimmer R10004A is een set met vervangende huid en aderen voor de IV-trainingsarm R10004. De set wordt geleverd zodat het oppervlak en de aderen na intensief gebruik in één keer kunnen worden vervangen, een praktische oplossing voor opleidingscentra met regelmatige IV-cursussen.
Set huid plus aderen voor R10004
De set bevat zowel de vervangende huid als de aderen die in de R10004-trainingsarm zijn ingebouwd. De aansluiting op het bot- en weefselgedeelte van de arm is gestandaardiseerd, zodat vervanging zonder gespecialiseerd gereedschap door de gebruiker zelf kan worden uitgevoerd. Bij intensief gebruik in IV-trainingen ontstaat na honderden perforaties verzwakking van zowel de huid als de aderwand, wat de leerervaring verstoort. Door beide componenten gelijktijdig te vervangen wordt de trainer in één keer weer in optimale staat gebracht. Voor wie alleen de aderen versleten zijn, biedt het assortiment de losse ader-vervanging R10004B.
Vervangingsritme
Vervanging van de complete set is nodig wanneer zowel huid als aderen zichtbaar versleten zijn, of wanneer het opleidingscentrum een volledige update wenst. Bij intensief gebruik in opleidingen verpleegkunde, anesthesiebijscholing of ambulanceopleidingen kan de set na enkele honderden cursistenoefeningen vervanging behoeven. Voor opleidingscentra met dagelijkse IV-trainingen is het verstandig altijd minimaal één set op voorraad te hebben. Naast deze set biedt het assortiment ook losse vervangaderen (R10004B), bloedpoeder voor simulatievloeistof (R10004D) en een vloeistofvoorraadzak (R10004G). Voor de complete trainingsarm: zie de productpagina van de R10004.








