Zoeken
Sofsilk zwart 5-0, CV-23, VS-870, 36 stuks
Artikel nr: 4299900884
Merk: Medtronic

Sofsilk zwart 5-0, CV-23, VS-870, 36 stuks

€ 118,20 € 108,44
Sofsilk zwart 5-0, CV-23, VS-870, 36 stuks
Sofsilk zwart 5-0, CV-23, VS-870, 36 stuks
€ 118,20 € 108,44
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Medtronic
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 4299900884
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

Deze zwarte, niet-resorbeerbare zijdehechtdraad is gevlochten en gecoat voor soepele hantering en betrouwbare knoopvastheid. Het product wordt geleverd met een CV-23 naald en is geschikt voor diverse chirurgische toepassingen.

De verpakking bevat 36 stuks, wat efficiënt gebruik tijdens operaties mogelijk maakt.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Medtronic
Productomschrijving

Sofsilk™ zwart 5-0, met CV-23 naald (VS-870).

Toepassingen

Sofsilk™ hechtdraden worden toegepast voor algemene weke delen approximatie en ligatie. Ze zijn geschikt voor cardiovasculaire, oftalmische, microchirurgische en neurologische ingrepen.

Door de combinatie van natuurlijke zijdevezels en een betrouwbare coating zijn ze breed inzetbaar in uiteenlopende chirurgische disciplines.

Voordelen

  • Gefabriceerd uit natuurlijke zijdevezels (fibroïne) afkomstig van de zijderups Bombyx mori.
  • Uniform gecoat met siliconen of speciale was voor betere hantering en soepele doorgang door weefsel.
  • Biedt uitstekende knoopzekerheid en betrouwbare prestaties.
  • Verkrijgbaar in verschillende maten en naaldtypes voor diverse chirurgische toepassingen.

Hoewel Sofsilk™ niet-oplosbaar is, kan de zijdevezel in vivo geleidelijk treksterkte verliezen door natuurlijke afbraakprocessen.

Gebruik

Sofsilk™ hechtdraden zijn ontworpen voor chirurgische situaties waarin duurzaamheid en betrouwbaarheid van cruciaal belang zijn. Dankzij de coating zijn ze eenvoudig te plaatsen en te knopen, ook bij delicate ingrepen.

Voor veilig gebruik wordt aangeraden de aanwijzingen op de verpakking en in de bijsluiter te volgen.

Specificaties

  • Covidien artikelnummer: VS-870
  • Aantal per doos: 36
  • Hechtdraadmaat (USP): 5-0
  • Hechtdraadlengte: 75 cm
  • Kleur: zwart
  • Materiaal/compositie: zijdevezels (fibroïne)
  • Opneembaarheid: niet-oplosbaar
  • Type hechtdraad: gevlochten
  • Naald: CV-23
  • Naaldlengte: 17 mm
  • Naaldvorm: 1/2 cirkel
  • Naaldpunt: Taper Point

Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.

Recent bekeken