Perma-Hand Silk zwart 0, FSL, 680H, 36 stuks
Perma-Hand Silk zwart 0 met een FSL naald is een niet-resorbeerbare, zijden hechtdraad die bekend staat om zijn soepele doorgang door weefsels en uitzonderlijke knoopveiligheid. Deze hechtdraad is ideaal voor algemene, cardiovasculaire en oftalmische chirurgie waar betrouwbaarheid essentieel is.
De Perma-Hand Silk zwart 0 hechtdraad is vervaardigd uit natuurlijke zijde, een materiaal dat door zijn flexibiliteit en sterkte wordt gewaardeerd in de medische wereld. De zijde is met een speciale coating behandeld om knopen betrouwbaarder te maken en om de hechtdraad door het weefsel te laten glijden zonder significante weerstand. De FSL naald, gekenmerkt door zijn lengte en kracht, is speciaal ontworpen om de precisie bij het plaatsen van hechtingen te verbeteren.
Productspecificaties
De Perma-Hand Silk zwart 0 is een hoogwaardige keuze voor chirurgen die de voorkeur geven aan een traditionele hechtdraad met moderne prestaties:
- Aantal stuks in een doos: 36
- Hechtdraad afmeting: 0
- Hechtdraad lengte: 75 cm
- Kleur: Zwart
- Materiaal/compositie: Zijde met een speciale coating
- Opneembaarheid en absorptiesnelheid: Niet-resorbeerbaar
- Richtinggevoeligheid: Eenrichting
- Type hechtdraad: Gevlochten
- Naald: Single Armed FSL
- Naald lengte: 30 mm
- Naald vorm: 1/2c gebogen
- Type naaldpunt: Cutting Edge Reversed
Uw unieke leverancier van Ethicon Producten
Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten, biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.