Servotest Reader, 220 volt, analyseapparaat voor urineteststrips, compleet met toebehoren en printer
De Servotest Reader is een tafelmodel analyseapparaat dat Servotest-urineteststrips automatisch uitleest en zo de handmatige aflezing van een teststrip vervangt. Het apparaat is bedoeld voor huisartspraktijken, laboratoria en klinieken die routinematig urineonderzoek uitvoeren en de uitslagen betrouwbaar willen vastleggen.
De Reader kalibreert automatisch en verwerkt meerdere strips parallel, met een capaciteit van ongeveer 300 strips per uur. Resultaten worden afgedrukt op de ingebouwde thermische printer en het geheugen bewaart tot 2000 patiëntgegevens. Aansluitingen voor een toetsenbord en een barcodescanner vereenvoudigen de invoer, en koppeling met patiënteninformatiesystemen verloopt via GDT, met orderinvoer via LDT.
Specificaties
- Merk: Servotest
- Type: analyseapparaat voor urineteststrips (tafelmodel)
- Capaciteit: circa 300 strips per uur
- Geheugen: tot 2000 patiëntgegevens
- Ingebouwde thermische printer
- Aansluitingen: toetsenbord en barcodescanner
- Koppeling: GDT (resultaten) en LDT (orders)
- Voeding: 220 V
- Geschikt voor Servotest-strips van 5 tot 11 parameters (niet voor 10 SG+ en C)
Toepassing
De Reader leest de bijbehorende Servotest-strips, waaronder de Servotest Albucreal II teststrips voor microalbumine en creatinine. Het apparaat past in een meetpunt met hoger testvolume waar uitslagen geregistreerd en doorgekoppeld moeten worden.
Andere uitvoeringen
Voor een lager testvolume bestaat de Servotest One Strip Reader, die één strip tegelijk uitleest.








