Zoeken
Servofill-hoes, 35 x 20 x 12 cm, voor kleine armramp, kleur pastelgroen
Artikel nr: SPM19200118
Merk: Theraline

Servofill-hoes, 35 x 20 x 12 cm, voor kleine armramp, kleur pastelgroen

€ 14,91 € 12,32
Servofill-hoes, 35 x 20 x 12 cm, voor kleine armramp, kleur pastelgroen
Servofill-hoes, 35 x 20 x 12 cm, voor kleine armramp, kleur pastelgroen
€ 14,91 € 12,32
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Theraline
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPM19200118
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Servofill-hoes in pastelgroen voor de kleine armrol van 35 x 20 x 12 cm. Verwisselbaar en wasbaar; beschermt de vulling en vormt het dagelijkse contactvlak van het positioneringskussen.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Theraline
Referentienummer
M1 9200118
Afmeting
20 x 12 cm
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Servofill-hoes in pastelgroen voor de kleine armrol van 35 x 20 x 12 cm. De verwisselbare hoes beschermt de vulling van het positioneringskussen en is wasbaar, zodat de hygiënecyclus in zorg en praktijk eenvoudig rond te maken is.

De hoes is exact op het model gesneden en sluit glad om de vulling, zonder plooien die drukplekken kunnen veroorzaken. De hoes past op het Servofill kleine armrol 35 x 20 x 12 cm.

Specificaties

  • Serie: Servofill
  • Type: verwisselbare hoes
  • Passend op: kleine armrol 35 x 20 x 12 cm
  • Kleur: pastelgroen
  • Wasbaar

Toepassing

Voor dagelijks gebruik op onderzoeksbank, behandeltafel en in bed. Per kussen worden bij voorkeur twee hoezen aangehouden, zodat wassen het gebruik niet onderbreekt.

Twee hoezen per kussen

Met een tweede hoes per kussen blijft de positioneringsplek altijd inzetbaar: één hoes in gebruik, één in de was. Zo blijft de hygiënecyclus rond zonder dat het kussen stilligt.

Onderdeel van een groter assortiment

Binnen het Remka-assortiment sluiten de verzorgings- en inrichtingsartikelen op elkaar aan, zodat een behandelkamer of zorgwoning met enkele bestellingen compleet is ingericht.

Eén leverancier, één levering

Door verbruiksmateriaal en hulpmiddelen in één bestelling te combineren, blijven verzendkosten en administratie beperkt: alles komt in één levering binnen.

Voor praktijk en thuiszorg

Het artikel is afgestemd op professioneel gebruik in zorgorganisaties en instellingen, maar even bruikbaar in de thuissituatie. De verpakkingsgrootte sluit aan op het werkelijke verbruik per locatie.

De combinatie van functionele uitvoering en professionele verpakkingsgrootte maakt dit artikel geschikt voor structureel gebruik in plaats van incidentele aanschaf.

Recent bekeken