Zoeken
Reanimatiepop hond "CooPeR"
Artikel nr: 246404577

Reanimatiepop hond "CooPeR"

€ 556,60 € 460,00
Reanimatiepop hond "CooPeR"
Reanimatiepop hond "CooPeR"
€ 556,60 € 460,00
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246404577
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Reanimatiepop in de vorm van een hond ("CooPeR") voor uitgebreide CPR- en advanced-life-support training. Met geavanceerde feedback voor scholing in veterinaire critical care.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
VET4660
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer VET4660 "CooPeR" is een reanimatiepop in de vorm van een hond, geschikt voor uitgebreide CPR- en advanced-life-support training. Het model biedt feedback op compressiediepte en -frequentie, en ondersteunt scholing in veterinaire critical care volgens de RECOVER-richtlijnen.

CooPeR met realistische CPR-feedback

De pop heeft de afmetingen en proporties van een middelgrote hond, met een flexibele ribkast die de juiste compressiediepte (1/3 tot 1/2 van de borstkasdiameter) en frequentie (100-120 per minuut) toelaat. De luchtwegen zijn anatomisch correct gemodelleerd, zodat endotracheale intubatie en mond-op-snuit beademing geoefend kunnen worden. Vervangbare longzakken (VET4660A, 100 stuks) maken het hygiënisch wisselen tussen cursisten praktisch. CooPeR onderscheidt zich van de Jerry-K9-serie door specifiek aangepaste anatomie en een ander geluidsfeedbacksysteem; de keuze tussen de modellen hangt af van de voorkeuren van het opleidingscentrum en het beoogde trainingsniveau.

Trainingsdoelgroep

De pop wordt gebruikt in opleidingen diergeneeskunde, paraveterinair onderwijs, RECOVER-AVLS-trainingen, EHBD-cursussen en in scholingen aan dierenartsenpersoneel. Bij dierenklinieken met een spoed- of IC-afdeling biedt het scholingsmateriaal voor het multidisciplinaire team. RECOVER-instructeurs zetten het in bij certificering van CPR-providers. In paraveterinair onderwijs ondersteunt het de overgang van theoretische kennis over reanimatie naar praktische vaardigheden voordat met levende patiënten wordt gewerkt. Voor andere reanimatiepoppen biedt het assortiment de Jerry-K9-serie (VET4000, VET4010, VET4020) en voor katten Fluffy (VET4100, VET4110).

Recent bekeken