QuickFix navulverpakking Aloë Vera: 45 pleisterstrips
De zelfklevende randen zitten op de buitenrand van de pleister; het centrale wondkussen met Aloë Vera-laag komt direct op de wond. Aloë Vera wordt traditioneel ingezet voor verzachtende verzorging van een schone, ondiepe wond of geïrriteerde huid rondom een snij- of schaafplek.
Iedere navulling bevat 45 individueel verpakte pleisters, gestapeld in een kartonnen tray die direct in de dispenser-houder schuift. Door de individuele verpakking blijven de pleisters hygiënisch tot het moment van gebruik en kan een lege tray in één beweging vervangen worden.
Wanneer Aloë Vera-pleisters
Deze navulling is compatibel met de Plum QuickFix dispenser-familie, waaronder de QuickFix dispenser met 2 x 45 Aloë Vera-pleisters. In dezelfde houder zijn ook elastische, waterdichte, detectable, alu en Blood Stopper-navullingen beschikbaar.
Op werkplekken met een gemengde gebruikersgroep is een combinatie van Aloë Vera met een elastische standaardnavulling in dezelfde dispenser logisch: een gevoelige-huidoptie naast een standaardoptie. Voor een uitgebreidere eerstehulpkast vult een QuickSafe Basic de pleisters aan met oogspoeling en wondreiniging.
Compatibele dispensers
In zorgomgevingen en in werkplekken met meerdere gebruikersgroepen voorkomt dat ad hoc bestellingen.
De pleisters zijn herkenbaar aan een lichte groene kleurtint die de Aloë Vera-variant onderscheidt van andere QuickFix-pleisters in dezelfde houder, wat verwisseling tussen pleistertypen voorkomt op werkplekken met meerdere gebruikers.
Andere uitvoeringen in deze productlijn
Binnen dezelfde productlijn zijn de volgende uitvoeringen beschikbaar:



































