Polysorb violet 3-0, SC-2, SL-653, 36 stuks
Deze violetkleurige, gevlochten, synthetische, oplosbare hechtdraad is uitgerust met een SC-2 naald. Het product is geschikt voor betrouwbare weefselbenadering en wordt toegepast in uiteenlopende chirurgische disciplines.
De verpakking bevat 36 stuks, met draadmaat USP 3-0 en een lengte van 90 cm.
Polysorb™ violet 3-0, met SC-2 naald (SL-653).
Toepassingen
Polysorb™ hechtdraden zijn ontwikkeld voor zachte weefselbenadering en ligatie bij algemene chirurgie.
Ze kunnen daarnaast worden gebruikt in oftalmische chirurgie, maar zijn niet geschikt voor cardiovasculair of neurologisch weefsel.
Voordelen
- Hoge initiële knoopsterkte: ca. 140% van de USP-minimumnorm bij implantatie.
- Betrouwbaar krachtverloop: behoudt ongeveer 80% van de sterkte na twee weken en meer dan 30% na drie weken.
- Soepel in gebruik dankzij gevlochten structuur en speciale coating.
- Minimale weefselreactie dankzij gecontroleerde hydrolytische degradatie.
Polysorb™ biedt een uitstekende combinatie van sterkte, voorspelbare resorptie en soepele hanteerbaarheid.
Gebruik
De hechtdraad is gesteriliseerd met ethyleenoxide en wordt geleverd in steriele, direct inzetbare verpakkingen.
Absorptie begint met trekkrachtverlies zonder massaverlies en is volledig afgerond tussen dag 56 en dag 70.
Specificaties
- Covidien artikelnummer: SL-653
- Aantal per doos: 36
- Hechtdraadmaat (USP): 3-0
- Hechtdraadlengte: 90 cm
- Kleur: Violet
- Materiaal/compositie: Lactomer™ glycolide/lactide copolymeer
- Opneembaarheid: Absorbeerbaar, volledig tussen 56–70 dagen
- Type hechtdraad: Gevlochten (braided)
- Naald: SC-2
- Naaldlengte: 19 mm
- Naaldvorm: 3/8 cirkel
- Naaldpunt: Omgekeerde snijpunt (reverse cutting)
Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.








