Zoeken
Polysorb violet 0, GS-24, CL-914, 36 stuks
Artikel nr: 4299900602
Merk: Medtronic

Polysorb violet 0, GS-24, CL-914, 36 stuks

€ 138,07 € 126,67
Polysorb violet 0, GS-24, CL-914, 36 stuks
Polysorb violet 0, GS-24, CL-914, 36 stuks
€ 138,07 € 126,67
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Medtronic
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 4299900602
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

Deze violetkleurige, gevlochten hechtdraad is vervaardigd uit Lactomer™, een copolymeer van glycolide en lactide. Het materiaal is volledig resorbeerbaar en biedt betrouwbare ondersteuning tijdens genezing.

De draad heeft een lengte van 90 cm en is uitgerust met een GS-24 taper point naald met 1/2 cirkelvorm. Verpakt per 36 stuks.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Medtronic
Productomschrijving

Polysorb Violet 0, met GS-24 naald (CL-914).

Toepassingen

Polysorb™ hechtdraden zijn ontwikkeld voor benadering en ligatie van weke delen. Ze worden veelvuldig gebruikt in algemene chirurgie en oogheelkunde, waar tijdelijke maar betrouwbare ondersteuning nodig is.

Gebruik in cardiovasculair of neurologisch weefsel wordt afgeraden, waarvoor alternatieve materialen beter geschikt zijn.

Voordelen

  • Uitstekende initiële knoopsterkte, circa 140% van de USP- en EP-normen.
  • Behoud van circa 80% sterkte na 2 weken en meer dan 30% na 3 weken implantatie.
  • Volledige resorptie door hydrolyse binnen 56 tot 70 dagen.
  • Optimale zichtbaarheid tijdens ingrepen dankzij de violetkleurige uitvoering.

Door de gevlochten structuur en speciale coating biedt Polysorb™ soepele doorgang door weefsel, betrouwbare knoopzekerheid en prettige hantering.

Gebruik

Polysorb™ wordt steriel geleverd en kan direct toegepast worden bij chirurgische procedures. Het is een flexibele hechtdraad die breed inzetbaar is bij ligatie en weefselbenadering.

De resorbeerbare eigenschappen maken dit product ideaal voor situaties waar tijdelijke ondersteuning volstaat en latere verwijdering niet nodig is.

Specificaties

  • Covidien artikelnummer: CL-914
  • Aantal per doos: 36
  • Hechtdraadmaat (USP): 0
  • Hechtdraadlengte: 90 cm
  • Kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Lactomer™ 90% Polyglycolic Acid and 10% Polylactic Acid
  • Opneembaarheid: Absorbable
  • Type hechtdraad: Braided
  • Naald: GS-24
  • Naaldlengte: 40 mm
  • Naaldvorm: 1/2 Circle
  • Naaldpunt: Taper Point

Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.

Recent bekeken