Polysorb violet 0, CV-17, GL-524, 36 stuks
Deze violetkleurige, gevlochten hechtdraad is vervaardigd uit Lactomer™, een copolymeer van glycolide en lactide. Het materiaal is volledig resorbeerbaar en biedt betrouwbare ondersteuning tijdens genezing.
De draad is 75 cm lang en voorzien van een CV-17 taper point naald met 3/8 cirkelvorm. Verpakt per 36 stuks.
Polysorb Violet 0, met CV-17 naald (GL-524).
Toepassingen
Polysorb™ hechtdraden zijn geschikt voor benadering en ligatie van weke delen, evenals voor gebruik in oogheelkundige chirurgie. Het product wordt breed toegepast in algemene chirurgie en andere disciplines waar tijdelijke ondersteuning nodig is.
Deze draad is niet bedoeld voor gebruik in cardiovasculair of neurologisch weefsel.
Voordelen
- Uitstekende initiële knoopsterkte, gemiddeld 140% van de USP- en EP-normen.
- Behouden van circa 80% sterkte na 2 weken en >30% na 3 weken.
- Volledige resorptie tussen dag 56 en 70.
- Optimale zichtbaarheid dankzij de violetkleurige uitvoering.
Door de gevlochten structuur en coating biedt Polysorb™ uitstekende hantering, soepele doorgang door weefsel en betrouwbare knoopzekerheid.
Gebruik
Polysorb™ wordt geleverd in steriele verpakkingen, direct klaar voor chirurgisch gebruik. Het is een flexibele hechtdraad die ideaal is voor weefselbenadering en ligatieprocedures.
De resorbeerbaarheid maakt dit product bijzonder geschikt voor situaties waar tijdelijke ondersteuning van de wond volstaat en latere verwijdering niet nodig is.
Specificaties
- Covidien artikelnummer: GL-524
- Aantal per doos: 36
- Hechtdraadmaat (USP): 0
- Hechtdraadlengte: 75 cm
- Kleur: Violet
- Materiaal/compositie: Lactomer™ 90% Polyglycolic Acid and 10% Polylactic Acid
- Opneembaarheid: Absorbable
- Type hechtdraad: Braided
- Naald: CV-17
- Naaldlengte: 32 mm
- Naaldvorm: 3/8 Circle
- Naaldpunt: Taper Point
Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.