Zoeken
Polysorb ongekleurd 3-0, C-23, SL-613, 36 stuks
Artikel nr: 4299900514
Merk: Medtronic

Polysorb ongekleurd 3-0, C-23, SL-613, 36 stuks

€ 179,66 € 164,83
Polysorb ongekleurd 3-0, C-23, SL-613, 36 stuks
Polysorb ongekleurd 3-0, C-23, SL-613, 36 stuks
€ 179,66 € 164,83
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Medtronic
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 4299900514
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

Deze synthetische, gevlochten hechtdraad biedt een betrouwbare combinatie van sterkte en gecontroleerde resorptie. Uitgerust met een C-23 naald is het product geschikt voor nauwkeurige weefselhechting in diverse chirurgische toepassingen.

De hechtdraad is ongekleurd en wordt geleverd in dozen van 36 stuks, waardoor consistente kwaliteit en efficiënt voorraadbeheer worden gegarandeerd.

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Medtronic
Productomschrijving

Polysorb ongekleurd 3-0, met C-23 naald (SL-613).

Toepassingen

Polysorb™ sutures zijn bedoeld voor zachte weefselapproximatie of ligatie, evenals gebruik in oogheelkundige chirurgie. Ze zijn niet geschikt voor cardiovasculaire of neurologische toepassingen.

Dankzij hun veelzijdigheid zijn deze hechtdraden een betrouwbare keuze voor procedures waarbij gecontroleerde opname en betrouwbare knoopzekerheid van belang zijn.

Voordelen

  • Hoog initiëel knoopsterkte met circa 80% behoud na twee weken en meer dan 30% na drie weken.
  • Gecontroleerde opname in het lichaam binnen 56–70 dagen.
  • Gevlochten structuur met coating voor soepel hanteren en goede knoopzekerheid.

Door de balans tussen sterkte en flexibiliteit ondersteunen Polysorb™ hechtdraden een voorspelbaar genezingsproces.

Gebruik

Bij implantatie veroorzaken Polysorb™ hechtdraden slechts een minimale acute ontstekingsreactie, waarna inkapseling door bindweefsel volgt.

De afbraak verloopt via hydrolyse, waarbij glycolzuur en melkzuur vrijkomen die door het lichaam worden opgenomen en gemetaboliseerd.

Specificaties

  • Covidien artikelnummer: SL-613
  • Aantal per doos: 36
  • Hechtdraadmaat (USP): 3-0
  • Kleur: Ongekleurd
  • Materiaal/compositie: Lactomer™ glycolide/lactide copolymeer
  • Opneembaarheid: Ja, volledig tussen 56–70 dagen
  • Type hechtdraad: Gevlochten
  • Naald: C-23

Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.

Recent bekeken