Polysorb ongekleurd 2-0, GS-26, CL-63, 24 stuks
Deze resorbeerbare hechtdraad van Lactomer™ is gevlochten voor sterkte en soepele hantering. De draad is ongekleurd en uitgerust met een GS-26 naald met tapereinde.
Elke draad is 75 cm lang, voorzien van een 65 mm naald en verpakt per doos van 24 stuks.
Polysorb Ongekleurd 2-0 GS-26 (CL-63).
Toepassingen
Polysorb™ hechtdraden worden ingezet voor zachte weefselbenadering of ligatie, inclusief toepassingen in de oogheelkunde. Gebruik in cardiovasculaire of neurologische weefsels is niet toegestaan.
Dankzij hun resorbeerbare eigenschappen zijn ze ideaal in chirurgische situaties waar tijdelijke steun gewenst is en waarbij latere verwijdering niet nodig is.
Voordelen
- Hoge initiële knoopsterkte (ca. 140% van USP/E.P. minimum).
- Gecontroleerde absorptie via hydrolyse, volledig tussen 56–70 dagen.
- Minimale weefselreactie dankzij Lactomer™-samenstelling.
- Verkrijgbaar in ongekleurde en violette varianten.
De combinatie van soepele hantering en betrouwbare knoopvastheid maakt Polysorb™ hechtdraden breed inzetbaar bij uiteenlopende chirurgische ingrepen.
Gebruik
Deze hechtdraad is bedoeld voor algemene weke delen chirurgie waarbij resorbeerbare draden nodig zijn. Het gebruik in cardiovasculaire en neurologische weefsels is niet aanbevolen.
De draad behoudt ca. 80% van de treksterkte na 2 weken en meer dan 30% na 3 weken. Uiteindelijk wordt de draad volledig door het lichaam opgenomen via hydrolyse.
Specificaties
- Covidien artikelnummer: CL-63
- Aantal per doos: 24
- Hechtdraadmaat (USP): 2-0
- Hechtdraadlengte: 75 cm
- Kleur: Ongekleurd
- Materiaal/compositie: Lactomer™ 90% Polyglycolic Acid en 10% Polylactic Acid
- Opneembaarheid: Absorbable
- Type hechtdraad: Braided
- Naald: GS-26
- Naaldlengte: 65 mm
- Naaldvorm: 1/2 Circle
- Naaldpunt: Taper Point
Remka levert het volledige assortiment hechtdraden van Covidien (Medtronic). Vragen over dit product of behoefte aan advies? Neem gerust contact met ons op.