Plum oogspoelstation wandmodel, incl. 2 flessen à 500 ml oogspoeloplossing
Het Plum oogspoelstation wandmodel met twee flessen is een complete EHBO-wandeenheid met twee flessen van 500 ml steriele 0,9% NaCl-oogspoeloplossing. Het station heeft een geïntegreerd pictogram voor herkenbaarheid en een spiegel die het positioneren van het oog tijdens de spoeling vereenvoudigt.
Werking en uitvoering
Het station bestaat uit een wandhouder voor twee flessen, een geïntegreerd pictogram en een spiegel. Volgens fabrikant is de spoeltijd voor een 500 ml-fles ongeveer 5 minuten en voor een 200 ml-fles ongeveer 2 minuten. Beide flessen zijn direct uitneembaar bij een ongeval, en het pictogram zorgt dat de spoelpost ook van een afstand goed zichtbaar is op de werkvloer.
Toepassing
Voor wandmontage op werkplekken waar twee flessen voor langere spoelduur of voor opvolging van twee incidenten gewenst zijn. Het open ontwerp (zonder stofdichte box) past bij ruimtes waar geen stof of vuilbescherming nodig is, zoals kantoren, schoolgebouwen, kleinere zorginstellingen of laboratoria met minimale stofbelasting.
Verschil tussen uitvoeringen
Voor een stofdichte uitvoering met twee flessen (werkplaats- of productieomgeving): artikel SPA44650. Voor combinatie met pH-neutraal-fles (chemische blootstelling): SPA44770 in open uitvoering of SPA44789 in stofdichte wandbox. Voor grotere capaciteit met 2 flessen van 1 liter: SPA44708 (MAXI). Voor enkele fles wandstation: SPA44611.
Specificaties
- Type: oogspoelstation wandmodel met 2 flessen
- Inhoud: 2 x 500 ml steriele 0,9% NaCl-oogspoeloplossing
- Inclusief: wandhouder, geïntegreerd pictogram, spiegel
- Spoeltijd op basis van inhoud: ongeveer 5 minuten per 500 ml-fles
- Verpakking: 1 stuk
- Fabrikant: Plum Safety ApS
Aandachtspunten
Houdbaarheidsdata van de flessen periodiek controleren en tijdig vervangen.



















