Zoeken
Plum oognoodstation Duo in stofdichte wandbox, 1x 500 ml pH-neutraal + 1x 500 ml oogspoeloplossing
Artikel nr: TBA5

Plum oognoodstation Duo in stofdichte wandbox, 1x 500 ml pH-neutraal + 1x 500 ml oogspoeloplossing

€ 141,42 € 116,88
Plum oognoodstation Duo in stofdichte wandbox, 1x 500 ml pH-neutraal + 1x 500 ml oogspoeloplossing
Plum oognoodstation Duo in stofdichte wandbox, 1x 500 ml pH-neutraal + 1x 500 ml oogspoeloplossing
€ 141,42 € 116,88
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: TBA5
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Plum oognoodstation DUO in stofdichte wandbox met 1 fles à 500 ml DUO-pH-neutraal en 1 fles à 500 ml DUO-NaCl. Compactere variant van het DUO-noodstation. Met markering en spiegel. Per omdoos: 1 stuk.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Plum Safety ApS
Referentienummer
A4 4862
Kleur
Groen
Materiaal
Vloeistof
Verpakkingstype
Doos
Inhoud
500 ml
Toepassing
Therapeutisch
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik
Certificering
CE-gecertificeerd
Soort
Persoonlijke beschermingsmiddelen
Productomschrijving

Het Plum oognoodstation DUO in wandbox in deze uitvoering combineert een fles van 500 ml DUO-pH-neutraal (4,9% fosfaatbuffer) met een fles van 500 ml DUO-NaCl-oogspoeloplossing. Beide flessen zijn voorzien van het DUO-opzetstuk voor gelijktijdige spoeling van beide ogen.

Werking en uitvoering

De wandbox is stofdicht, voorzien van markering "oogspoeling" en een spiegel, en wordt aan de muur bevestigd op een goed zichtbare plek. Bij ongeval snel te openen voor directe toegang tot beide flessen. De pH-neutrale fles dient voor neutralisatie van zuren of basen, gevolgd door naspoelen met de NaCl-fles. Het compactere formaat met 2 flessen van 500 ml past op locaties waar minder ruimte beschikbaar is dan voor de standaard 1 liter-uitvoering.

Toepassing

Voor werkplekken waar zuren of basen en vreemde deeltjes het oog kunnen bereiken, met een wat compactere inhoud dan de uitvoering met 1 liter NaCl-fles. Geschikt voor laboratoria, productieomgevingen of werkplaatsen met gemengd risico waar voldoende dekking nodig is, maar zonder dat een 1 liter-fles vereist is.

Verschil tussen uitvoeringen

Voor de uitvoering met 1 liter NaCl-fles in stofdichte wandbox: artikel SPA44810. Voor een open uitvoering (zonder stofdichte box): SPA44803. Voor 2 flessen 1 liter NaCl in stofdichte wandbox (zonder pH-neutraal): SPA44816. Voor enkele DUO-fles wandstation: SPA44802.

Specificaties

  • Type: oognoodstation DUO stofdichte wandbox
  • Inhoud: 1 x 500 ml DUO-pH-neutraal en 1 x 500 ml DUO-NaCl
  • Inclusief: stofdichte wandbox, markering "oogspoeling", spiegel
  • Verpakking: 1 stuk
  • Fabrikant: Plum Safety ApS

Aandachtspunten

Houdbaarheidsdata van beide flessen regelmatig controleren. Na gebruik van pH-neutraal aanvullend doorspoelen met NaCl-fles tot dokterbezoek.

Recent bekeken