Zoeken
PDS Plus violet 6-0, CC175-8 naald, PDP1712H, 36 stuks
Artikel nr: 246401383
Merk: Ethicon

PDS Plus violet 6-0, CC175-8 naald, PDP1712H, 36 stuks

€ 823,40 € 755,41
PDS Plus violet 6-0, CC175-8 naald, PDP1712H, 36 stuks
PDS Plus violet 6-0, CC175-8 naald, PDP1712H, 36 stuks
€ 823,40 € 755,41
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401383
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De PDS Plus violet 6-0 met CC175-8 dubbele naald (PDP1712H) is een monofilament hechtdraad met antibacteriële eigenschappen en twee tapercut CC naalden van 9,3 mm. Deze hechtdraad biedt langdurige ondersteuning en precisie voor delicate chirurgische toepassingen.

 

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
PDP1712H
Kleur
Paars
Materiaal
Polydioxanon
Afmeting
70 cm
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Behandeling
Antimicrobieel/antibacterieel
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
6-0
Draadsoort
Monofil
Oplosbaarheid
Langzaam oplosbaar
Naaldsoort
CC175-8
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

De PDS Plus violet 6-0 met CC175-8 dubbele naald (PDP1712H) is ontworpen om langdurige ondersteuning en betrouwbare prestaties te bieden in delicate chirurgische situaties. Het monofilamentmateriaal wordt volledig opgenomen binnen 182-238 dagen en minimaliseert weefselreacties, wat zorgt voor een soepel genezingsproces. De antibacteriële eigenschappen verminderen het risico op postoperatieve infecties, waardoor het een veilige keuze is voor kritieke ingrepen.

De CC175-8 naalden, elk met een lengte van 9,3 mm en een tapercut CC ontwerp, bieden soepele penetratie met minimale schade aan het weefsel. De dubbele naaldconfiguratie maakt complexere hechtingstechnieken mogelijk. Dankzij de laser-drilled bevestigingsmethode en de 3/8C kromming garandeert deze naald stabiliteit, precisie en controle tijdens gebruik. Het product is vervaardigd voor chirurgische toepassingen waar precisie essentieel is.

Belangrijkste eigenschappen

Hechtdraad eigenschappen

  • Ethicon artikelnummer: PDP1712H
  • Type hechtdraad: Monofilament
  • Hechtdraad afmeting: 6-0 (USP)
  • Hechtdraad lengte: 70 cm
  • Hechtdraad kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Monofilament
  • Opneembaarheid: Volledig opgenomen binnen 182-238 dagen
  • Antibacteriële eigenschappen: Ja

Naald eigenschappen

  • Type naaldpunt: Tapercut CC
  • Naald naam: CC175-8
  • Naald aantal: Dubbele naald
  • Naald lengte: 9,3 mm
  • Naald diameter: 0,08 mm
  • Naald kleur: Zilver
  • Naald kromming: 3/8C
  • Naald gecoat: Nee
  • Naaldbevestigingsmethode: Laser drilled
  • Multipass: Standard

Toepassingen

De PDS Plus violet 6-0 met CC175-8 dubbele naald is ideaal voor chirurgische toepassingen zoals oftalmologie, microchirurgie en plastische chirurgie. De tapercut CC naalden bieden soepele penetratie en precisie, terwijl de hechtdraad langdurige ondersteuning biedt voor een optimaal genezingsproces.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken