Zoeken
PDS Plus violet 4-0, SH-1 PLUS naald, PDP310H, 36 stuks
Artikel nr: 246401409
Merk: Ethicon

PDS Plus violet 4-0, SH-1 PLUS naald, PDP310H, 36 stuks

€ 215,11 € 197,35
PDS Plus violet 4-0, SH-1 PLUS naald, PDP310H, 36 stuks
PDS Plus violet 4-0, SH-1 PLUS naald, PDP310H, 36 stuks
€ 215,11 € 197,35
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401409
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De PDS Plus violet 4-0 met SH-1 PLUS naald (PDP310H) is een monofilament hechtdraad met antibacteriële eigenschappen en een taperpoint plus naald van 22 mm. Deze hechtdraad biedt langdurige ondersteuning en precisie voor delicate chirurgische toepassingen.

 

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
PDP310H
Kleur
Paars
Materiaal
Polydioxanon
Afmeting
70 cm
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Behandeling
Antimicrobieel/antibacterieel
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
4-0
Draadsoort
Monofil
Oplosbaarheid
Langzaam oplosbaar
Naaldsoort
SH-1
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

De PDS Plus violet 4-0 met SH-1 PLUS naald (PDP310H) is speciaal ontworpen om betrouwbare prestaties en langdurige ondersteuning te bieden bij chirurgische ingrepen. Het monofilamentmateriaal minimaliseert weefselreacties en wordt volledig geabsorbeerd binnen 182-238 dagen, wat bijdraagt aan een soepel genezingsproces. De antibacteriële coating helpt infecties te voorkomen, wat essentieel is voor een veilig postoperatief herstel.

De SH-1 PLUS naald, met een lengte van 22 mm en een taperpoint plus ontwerp, biedt soepele penetratie en minimale weefselschade in delicate en zachte weefsels. De laser-drilled bevestigingsmethode zorgt voor stabiliteit en precisie, terwijl de 1/2C kromming optimale controle biedt. Deze hechtdraad is geschikt voor een breed scala aan chirurgische toepassingen en biedt de precisie en betrouwbaarheid die nodig zijn in kritieke situaties.

Belangrijkste eigenschappen

Hechtdraad eigenschappen

  • Ethicon artikelnummer: PDP310H
  • Type hechtdraad: Monofilament
  • Hechtdraad afmeting: 4-0 (USP)
  • Hechtdraad lengte: 70 cm
  • Hechtdraad kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Monofilament
  • Opneembaarheid: Volledig opgenomen binnen 182-238 dagen
  • Antibacteriële eigenschappen: Ja

Naald eigenschappen

  • Type naaldpunt: Taperpoint Plus
  • Naald naam: SH-1 PLUS
  • Naald lengte: 22 mm
  • Naald diameter: 0,18 mm
  • Naald kleur: Zilver
  • Naald kromming: 1/2C
  • Naald gecoat: Nee
  • Naaldbevestigingsmethode: Laser drilled
  • Multipass: Standard

Toepassingen

De PDS Plus violet 4-0 met SH-1 PLUS naald is ideaal voor chirurgische toepassingen in delicate weefsels, zoals gastro-intestinale chirurgie, vasculaire procedures en urologie. Het taperpoint plus ontwerp biedt soepele penetratie, minimale weefselschade en optimale precisie voor kritieke ingrepen.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken