Zoeken
PDS Plus violet 3-0, MH PLUS naald, PDP322H, 36 stuks
Artikel nr: 246401417
Merk: Ethicon

PDS Plus violet 3-0, MH PLUS naald, PDP322H, 36 stuks

€ 209,61 € 192,30
PDS Plus violet 3-0, MH PLUS naald, PDP322H, 36 stuks
PDS Plus violet 3-0, MH PLUS naald, PDP322H, 36 stuks
€ 209,61 € 192,30
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401417
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De PDS Plus violet 3-0 met MH PLUS naald (PDP322H) is een monofilament hechtdraad met antibacteriële eigenschappen en een taperpoint plus naald voor precisie in delicate weefsels. Deze hechtdraad biedt langdurige ondersteuning en een soepele hechtingservaring.

 

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
PDP322H
Kleur
Paars
Materiaal
Polydioxanon
Afmeting
70 cm
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Behandeling
Antimicrobieel/antibacterieel
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
3-0
Draadsoort
Monofil
Oplosbaarheid
Langzaam oplosbaar
Naaldsoort
MH
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

De PDS Plus violet 3-0 met MH PLUS naald (PDP322H) is een hoogwaardige chirurgische hechtdraad die uitstekende sterkte en langdurige ondersteuning combineert. Het monofilamentmateriaal minimaliseert weefselreactie en biedt een gecontroleerde absorptietijd, ideaal voor gebruik in procedures waar langdurige ondersteuning nodig is. De taperpoint plus naald zorgt voor precisie en zachte penetratie, met name in delicate en vasculaire weefsels. Dankzij de antibacteriële eigenschappen draagt de PDS Plus hechtdraad bij aan het verminderen van postoperatieve infecties, wat de algehele genezingsresultaten bevordert.

Belangrijkste eigenschappen

Hechtdraad eigenschappen

  • Ethicon artikelnummer: PDP322H
  • Type hechtdraad: Monofilament
  • Hechtdraad afmeting: 3-0 (USP)
  • Hechtdraad lengte: 70 cm
  • Hechtdraad kleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Monofilament
  • Opneembaarheid: Volledig opgenomen binnen 182-238 dagen
  • Antibacteriële eigenschappen: Ja

Naald eigenschappen

  • Type naaldpunt: Taperpoint Plus
  • Naald naam: MH PLUS
  • Naald lengte: 36 mm
  • Naald diameter: 0,24 mm
  • Naald kleur: Zilver
  • Naald kromming: 1/2C
  • Naaldbevestigingsmethode: Laser drilled
  • Multipass: Standard

Toepassingen

Deze hechtdraad is bijzonder geschikt voor delicate procedures zoals vasculaire chirurgie, gastro-intestinale chirurgie en andere toepassingen waar precisie en zachte weefselpenetratie vereist zijn. De taperpoint plus naald zorgt voor minimale weefselschade en een efficiënte hechtingservaring, terwijl het monofilamentmateriaal optimale sterkte biedt tijdens de genezing.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken