Zoeken
Nylon hechtdraad 4-0
Artikel nr: 246404379

Nylon hechtdraad 4-0

€ 9,62 € 7,95
Nylon hechtdraad 4-0
Nylon hechtdraad 4-0
€ 9,62 € 7,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246404379
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Een rol nylon hechtdraad in dikte 4-0 voor scholing in fijnere suturentechnieken. Verbruiksonderdeel.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
SRE0051-4-0
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer SRE0051-4-0 is nylon hechtdraad in dikte 4-0 voor scholing in fijnere suturentechniek. Verbruiksonderdeel voor opleidingen in plastische chirurgie, dermatochirurgie en specifieke gezichtschirurgie.

Fijne hechtdraad

Hechtdraad in dikte 4-0 is dunner dan 3-0 en geschikt voor delicater werk: gezichtswonden waar littekens zo onopvallend mogelijk moeten worden gehouden, kinderchirurgie, en specifieke ingrepen rond gevoelige anatomische regio's zoals oogleden of lippen. Het materiaal is identiek aan SRE0051-3-0 (nylon, monofilament, niet-resorbeerbaar) maar met fijnere draad-diameter. Studenten oefenen specifieke technieken voor 4-0 draad: precieze knoopvorming bij dunnere draad (vergt meer slagen voor stevige knoop), intracutane hechtingen voor minimale littekenvorming, en het gebruik van fijnere naaldhouders en pincetten. Voor plastische chirurgie-opleidingen is dit een essentieel scholingsmateriaal.

Bestelfrequentie en gebruik

Voor opleidingen plastische chirurgie, dermatologische chirurgie en gezichtschirurgie is dit een doorlopend verbruiksartikel. Voor dikkere draad voor reguliere wonden is SRE0051-3-0 beschikbaar. Combineerbaar met SRE0060 en SRE0100.

Recent bekeken