Zoeken
Monocryl Plus violet 4-0, SH-1 PLUS VB naald, MCP3100H, 36 stuks
Artikel nr: 246401234
Merk: Ethicon

Monocryl Plus violet 4-0, SH-1 PLUS VB naald, MCP3100H, 36 stuks

€ 236,87 € 217,31
Monocryl Plus violet 4-0, SH-1 PLUS VB naald, MCP3100H, 36 stuks
Monocryl Plus violet 4-0, SH-1 PLUS VB naald, MCP3100H, 36 stuks
€ 236,87 € 217,31
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf €100.
Artikel nr: 246401234
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving

De Monocryl Plus violet 4-0 hechtdraad met SH-1 PLUS VB naald biedt een opneembare monofilament oplossing voor zachte weefselhechtingen. De 1/2C gebogen taperpoint plus naald van 22 mm, met een zwarte kleur, is ontworpen voor precisie en optimale zichtbaarheid in chirurgische toepassingen.

 

Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
MCP3100H
Kleur
Paars
Materiaal
Polyglecaprone
Afmeting
70 cm
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Behandeling
Antimicrobieel/antibacterieel
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel, Latexvrij
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
4-0
Draadsoort
Monofil
Oplosbaarheid
Langzaam oplosbaar
Naaldsoort
SH-1
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

De Monocryl Plus violet 4-0 hechtdraad met SH-1 PLUS VB naald (MCP3100H) is een uitstekende keuze voor veilige en gecontroleerde chirurgische sluitingen. De monofilamentstructuur vermindert weefseltrauma en bevordert een soepele genezing. De violet gekleurde draad biedt uitstekende zichtbaarheid, terwijl de zwarte SH-1 PLUS VB naald zorgt voor verhoogde precisie en controle. De taperpoint plus punt biedt een soepele penetratie en minimaliseert schade aan omliggende weefsels.

Antibacteriële bescherming met Triclosan

De Monocryl Plus hechtdraad is verrijkt met Triclosan, een breedspectrum antibacteriële toevoeging die bacteriële groei rondom de hechtingen vermindert. Dit biedt extra bescherming tegen infecties en maakt de draad geschikt voor veilige en betrouwbare chirurgische sluitingen.

Belangrijkste kenmerken van de hechtdraad

  • Ethicon artikelnummer: MCP3100H
  • Aantal stuks in een doos: 36
  • Hechtdraad afmeting: USP 4-0
  • Hechtdraad lengte: 70 cm
  • Hechtingskleur: Violet
  • Materiaal/compositie: Monofilament
  • Opneembaarheid: Gecontroleerde absorptie voor optimale genezing

Eigenschappen van de SH-1 PLUS VB naald

  • Naaldtype: SH-1 PLUS VB
  • Naaldvorm: 1/2C gebogen
  • Naaldlengte: 22 mm
  • Naalddiameter: 18 mm
  • Type naaldpunt: Taperpoint Plus
  • Naaldkleur: Zwart
  • Naaldbevestigingsmethode: Laser drilled
  • Multipass: Standaard

Toepassingen

De Monocryl Plus violet 4-0 hechtdraad is geschikt voor zachte weefselhechtingen in chirurgische toepassingen waarbij precisie en zichtbaarheid essentieel zijn. Dankzij de antibacteriële eigenschappen en de zwarte SH-1 PLUS VB naald biedt deze draad veilige, betrouwbare en efficiënte sluitingen met minimale weefselschade.

Uw unieke leverancier van Ethicon-producten

Als officiële en unieke leverancier van Ethicon-producten biedt Remka directe toegang tot het volledige assortiment chirurgische materialen. Als u een specifiek Ethicon-product niet op onze website kunt vinden, neem dan contact met ons op. Remka faciliteert persoonlijke service en speciale bestellingen om aan al uw behoeften te voldoen.

Recent bekeken