Zoeken
Kartell maatbeker met schaalverdeling PMP 250 ml
Artikel nr: SPA41545

Kartell maatbeker met schaalverdeling PMP 250 ml

€ 8,42 € 6,96
Kartell maatbeker met schaalverdeling PMP 250 ml
Kartell maatbeker met schaalverdeling PMP 250 ml
€ 8,42 € 6,96
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPA41545
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De Kartell maatbeker met schaalverdeling in glashelder PMP heeft een inhoud van 250 ml en een schenktuit met een onderverdeling van 10 ml. De gegoten schaal geeft een benaderende waarde (klasse B, ISO 7056) voor mengen en overgieten. Bestand tegen vloeistoffen tot 170 graden Celsius en autoclaveerbaar.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Kartell S.p.A.
Referentienummer
A4 1545
Inhoud
250 ml
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De Kartell maatbeker met schaalverdeling in polymethylpenteen (PMP, TPX) heeft een inhoud van 250 ml en een schenktuit. De lage vorm staat stabiel op het werkblad en is bedoeld voor het aanmaken en overgieten van oplossingen; de beker voldoet aan ISO 7056 in klasse B.

Glasheldere uitvoering in PMP

De beker is gemaakt van polymethylpenteen, ook bekend als PMP of TPX, een glasheldere kunststof die de transparantie van glas benadert en breukvast blijft. De inhoud is daardoor zonder vertekening zichtbaar, wat helpt bij gekleurde oplossingen. PMP is bestand tegen vloeistoffen tot 170 graden Celsius en is autoclaveerbaar. Een brede schenktuit ondersteunt gecontroleerd schenken en de vlakke bodem geeft een stabiele opstelling.

Benaderende schaalverdeling

De schaalverdeling is permanent in het materiaal gegoten en slijt niet bij herhaald gebruik en reiniging. De onderverdeling bedraagt 10 ml. Als maatbeker valt deze in klasse B volgens ISO 7056: de schaal geeft een benaderende waarde voor mengen en overgieten, niet de precisie van een volumetrisch instrument. De beker is 95 mm hoog met een buitendiameter van 70 mm. Voor nauwkeurig afmeten in plaats van een benadering is de Kartell maatcilinder in glasheldere PMP, 250 ml de aangewezen keuze.

Oplossingen aanmaken

Met 250 ml is deze maat geschikt voor het aanmaken en mengen van oplossingen en buffers. De schenktuit maakt overgieten naar een fles of cilinder eenvoudig. De vlakke bodem is geschikt voor roeren op een magneetroerder. Dezelfde maat is er ook als Kartell maatbeker met schaalverdeling in polypropyleen, 250 ml; de polypropyleen-variant is doorschijnend en prijsgunstiger, de PMP-variant is glashelder.

Recent bekeken