Luchtpijp voor CCRR (10-pak)
De Erler Zimmer R12200A is een bulkpak met 10 vervangende luchtpijpen voor de CCRR slachtofferzorgpop R12200. De luchtpijpen zijn de specifieke componenten voor intubatie- en luchtwegmanagement-oefeningen, en raken na intensief gebruik versleten.
Tien luchtpijpen voor CCRR
Elke vervangluchtpijp simuleert een menselijke tracheacomponent die geschikt is voor endotracheale intubatieoefeningen. De aansluitingen op de R12200-pop zijn gestandaardiseerd, zodat vervanging zonder gespecialiseerd gereedschap door de gebruiker zelf kan worden uitgevoerd. Door 10 stuks per pak te leveren beschikt een opleidingscentrum over voldoende voorraad voor langdurig gebruik in TCCC- of ATLS-cursussen waar intubatie een centrale vaardigheid is.
Bestelfrequentie
Vervanging is nodig wanneer de luchtpijpen zichtbaar versleten zijn, niet meer correct uitzetten bij beademing, of wanneer intubatiepassage problemen vertoont. Bij intensief gebruik in militair-medische cursussen kan een 10-pak gemiddeld enkele maanden meegaan. Voor opleidingscentra met dagelijkse training is het verstandig altijd minimaal één bulkpak op voorraad te hebben. Naast de luchtpijpen biedt het assortiment ook de IV/hechtmanchet (R12200-2), nekhuid (R12200B, 3 stuks) en reparatieset (R12200C). Voor de complete CCRR-pop: zie de productpagina van de R12200.








