Zoeken
Louis Leg intraossale toegangstrainer
Artikel nr: EZ7786

Louis Leg intraossale toegangstrainer

€ 278,24 € 229,95
Louis Leg intraossale toegangstrainer
Louis Leg intraossale toegangstrainer
€ 278,24 € 229,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: EZ7786
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Oefenbeen voor het aanleggen van een intraossale toegang in de proximale tibia. De trainer wordt met zuignappen op een tafel bevestigd; de punctiepads zijn verwisselbaar en beperken de kosten voor verbruiksmateriaal. De pads geven een levensechte weerstand met een duidelijk voelbare loss of resistance.
Specificaties
Algemeen
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

Het aanleggen van een intraossale toegang moet geoefend worden. Louis Leg is een oefenbeen voor de intraossale toegang in de proximale tibia, waarmee de handeling herhaald en veilig kan worden getraind.

Verwisselbare punctiepads

De trainer wordt met zuignappen stevig op een tafel bevestigd. De punctiepads zijn verwisselbaar, wat de kosten voor verbruiksmateriaal aanzienlijk beperkt. De pads zijn zo ontworpen dat de weerstand levensecht is en de loss of resistance duidelijk voelbaar is.

Licht en robuust

De trainer is licht en ongevoelig voor ruw gebruik, en daarmee bijzonder geschikt voor cursussen en mobiele training.

Recent bekeken