Zoeken
Linkerlongslang met aansluiting R20010
Artikel nr: 246405329

Linkerlongslang met aansluiting R20010

€ 113,68 € 93,95
Linkerlongslang met aansluiting R20010
Linkerlongslang met aansluiting R20010
€ 113,68 € 93,95
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246405329
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Vervangende linkerlongslang met aansluiting voor de luchtwegmanagementtrainer R20010. Voor het herstellen van de luchtwegverbinding naar de linkerlong.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Erler Zimmer
Referentienummer
R20010-5
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Productomschrijving

De Erler Zimmer R20010-5 is een vervangende linkerlongslang met aansluiting voor de luchtwegmanagementtrainer R20010. De slang verbindt de linker hoofdbronchus met de linker long en is essentieel voor realistische beademings-functionaliteit.

Linkerlongslang met aansluiting

De vervang-slang bevat de aansluiting tussen de hoofdbronchus en de linker long. Cursisten oefenen op de R20010 maskerventilatie en intubatie waarbij beide longen zichtbaar uitzetten bij correcte beademing. De slang is ook belangrijk voor het detecteren van mainstem-intubatie naar de rechter bronchus, waarbij de linker long niet meer ventileert. De aansluiting is gestandaardiseerd, zodat vervanging zonder gespecialiseerd gereedschap door de gebruiker zelf kan worden uitgevoerd.

Verbruiksprofiel

Vervanging is nodig wanneer de slang lekken vertoont, scheuren heeft of niet meer betrouwbaar contact maakt met de longstructuur. Voor de rechterlongslang biedt het assortiment de R20010-6 als tegenhanger. Voor losse longen biedt het assortiment de R20010-1 (linker) en R20010-2 (rechter). Voor de complete trainer: zie de productpagina van de R20010.

Recent bekeken