Zoeken
Lapra-Ty absorbeerbare clip, 2 clips per cartridge, MIC4032, 6 stuks
Artikel nr: 246401323
Merk: Ethicon

Lapra-Ty absorbeerbare clip, 2 clips per cartridge, MIC4032, 6 stuks

€ 772,04 € 708,29
Lapra-Ty absorbeerbare clip, 2 clips per cartridge, MIC4032, 6 stuks
Lapra-Ty absorbeerbare clip, 2 clips per cartridge, MIC4032, 6 stuks
€ 772,04 € 708,29
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Ethicon
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 246401323
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De Lapra-Ty clip is een absorbeerbare clip van polydioxanon waarmee hechtdraad bij laparoscopische ingrepen knooploos wordt gezekerd. De violette clip is goed zichtbaar onder de laparoscoop en houdt de spanning op de hechting vast tijdens de genezing. Het materiaal wordt daarna door het lichaam opgenomen. Geplaatst met de Lapra-Ty applicator.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Ethicon
Referentienummer
MIC4032
Kleur
Wit
Verpakkingstype
Doos
Toepassing
Chirurgisch
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Geschiktheid
Voor eenmalig gebruik, Professioneel
Uitvoering
Steriel
Certificering
CE-gecertificeerd
Oplosbaarheid
Normaal oplosbaar
Soort
Medische wegwerpproducten
Productomschrijving

De Lapra-Ty clip is een steriele, absorbeerbare clip van polydioxanon (PDS) waarmee een hechtdraad bij laparoscopische ingrepen wordt gezekerd zonder een knoop te leggen. Intracorporeel knopen in een diep buik- of bekkengebied is bewerkelijk; de clip biedt daarvoor een snel, mechanisch alternatief.

Werking

De clip wordt met de Lapra-Ty applicator op het uiteinde van de hechtdraad gezet en sluit met een vaste klik. Zo blijft de spanning op de hechting of ligatie behouden zonder knoop. De violette kleur maakt de clip goed zichtbaar onder de laparoscoop.

Materiaal en absorptie

De clip is gemaakt van polydioxanon, hetzelfde materiaal als de PDS-hechtdraad. De clip houdt zijn grip tijdens de genezing en wordt daarna via hydrolyse geleidelijk door het lichaam opgenomen.

Toepassing

Voor het knooploos zekeren van hechtdraad bij laparoscopische ingrepen, in combinatie met de Lapra-Ty applicator. De clip is afgestemd op gebruik met gecoate Vicryl-hechtdraad in de maten 2-0, 3-0 en 4-0.

Verpakking en bewaren

Steriel verpakt, 6 stuks per verpakking. Bewaar droog en bij kamertemperatuur in de originele verpakking.

Recent bekeken