Anatomieposter "De menselijke schedel", 50 x 70 cm
De Erler Zimmer AL503 biedt de schedelanatomie in 50 x 70 cm formaat, geschikt voor kleinere onderwijsruimtes, mondzorgkundepraktijken en tandartsspreekkamers. Voor de grotere uitvoering is AL103 beschikbaar.
Schedel in meerdere aanzichten
De poster toont de schedel in vooraanzicht, zijaanzicht en basiszicht met benamingen van alle schedelbotten, suturen en foramina. Op het compacte formaat blijft alle hoofdinformatie leesbaar voor opleidings en patiëntenvoorlichting.
In welke ruimtes
Voor mondzorgkundepraktijken, tandartsspreekkamers en kleinere onderwijsruimtes biedt de poster patiëntenvoorlichting. Voor osteopathie en cranio-sacrale therapiepraktijken biedt het visuele referentie. Voor de grotere uitvoering met meer detail is AL103 beschikbaar. Voor opleidingen die meerdere posters in scholingsruimtes willen ophangen biedt het posterformaat een gestandaardiseerde visuele referentie. Voor patiëntenvoorlichting in spreekkamers ondersteunt het concrete uitleg over diagnoses, behandelplannen en preventieadvies. Te combineren met andere posters uit de AL-serie voor een complete anatomische scholingsruimte. De compacte uitvoering past in kleinere consultatiekamers waar wandruimte beperkt is.








