Zoeken
HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop 3,5 V met grote lens
Artikel nr: 2024000070772
Merk: HEINE

HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop 3,5 V met grote lens

€ 875,36 € 723,44
HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop 3,5 V met grote lens
HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop 3,5 V met grote lens
€ 875,36 € 723,44
Voeg toe aan bestellijst
Merk: HEINE
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: 2024000070772
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop op 3,5 V met grote ingebouwde lens is de basis-monoculaire indirecte oftalmoscoop van HEINE. De kop wordt gebruikt in combinatie met een HEINE 3,5 V handvat (los verkrijgbaar) en een losse condensorlens.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
HEINE
Referentienummer
C-002.33.000
Verpakkingstype
Stuk
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop is bedoeld voor snel oriënterend fundusonderzoek zonder hoofdband. Het instrument wordt in de ene hand vastgehouden op een HEINE 3,5 V handvat; de onderzoeker plaatst met de andere hand een losse condensorlens (20 D, 28 D of 30 D) tussen oftalmoscoop en patiëntenoog.

Deze uitvoering bevat een grote ingebouwde lens in de kop zelf. Het zichtveld is monoculair; het stereoscopische effect van een binoculaire hoofdbandindirecte (OMEGA 500/600) ontbreekt, maar de draagbaarheid en snelheid maken de MONOCULAR geschikt voor gebruik op de afdeling of spoedeisende hulp.

Inhoud van de set

  • 1x MONOCULAR indirecte oftalmoscoopkop (grote lens)
  • 1x gebruiksaanwijzing

HEINE MONOCULAR hand-held indirecte oftalmoscoop

De HEINE MONOCULAR is de hand-held indirecte oftalmoscoop, bedoeld voor een kort oriënterend fundusonderzoek zonder hoofdband. De oftalmoscoop wordt op een HEINE 3,5 V handvat geplaatst; de onderzoeker houdt het instrument in de ene hand en een losse condensorlens (bijvoorbeeld 20 D of 30 D) in de andere. Het zichtveld is monoculair; vergeleken met een hoofdband-binoculair als OMEGA 500/600 is het stereoscopische effect afwezig, maar de snelheid en draagbaarheid zijn een voordeel op de afdeling of bij de spoedeisende hulp.

Voor brildragers is een orbital-rust-verlenging beschikbaar die de optiek op de juiste werkafstand houdt. Een +3 D lens-bevestiging breidt het bereik van de oftalmoscoop uit voor aanpassingen in werkafstand of hogere brekingsfouten van de patiënt.

Gebruik en toepassing

De MONOCULAR wordt ingezet op SEH, verpleegafdelingen en bij visite wanneer een snel oriënterend fundusbeeld van bijvoorbeeld de n. opticus of een centrale retina-laesie nodig is. Voor volledige periferie-beoordeling is een binoculaire hoofdbandindirecte zoals OMEGA 500/600 geschikter.

Technische specificaties

  • HEINE referentienummer: C-002.33.000
  • Type: hand-held monoculaire indirecte oftalmoscoop
  • Spanning: 3,5 V
  • Lens: grote ingebouwde lens
  • Handvat: niet inbegrepen (HEINE 3,5 V handvat)

Service en garantie

Garantie­afhandeling, onderhoud en reparatie verlopen via het officiële HEINE-service­netwerk, waarbij het referentienummer op het instrument de basis vormt voor identificatie. Reserveonderdelen zoals reserve­lampen, LEDHQ-modules, manchetten of speculumdeksels zijn apart verkrijgbaar en compatibel met de desbetreffende HEINE-productfamilie.

Modulair HEINE-systeem

De HEINE-instrumentfamilies (BETA, K180, mini 3000, mini 2000, DELTA, GAMMA) zijn opgezet volgens een modulaire opbouw, waarbij instrument­koppen uitwisselbaar zijn met verschillende handvatten en voedings­bronnen binnen dezelfde productlijn. Dit maakt het mogelijk de uitrusting in de praktijk geleidelijk uit te breiden of aan te passen zonder dat bestaande componenten vervangen hoeven te worden.

Recent bekeken