Vervangende huidpad voor 7060 hechttrainer
De huidpad is het verbruiksonderdeel van de Erler Zimmer 7060 hechttrainer: na enkele tientallen tot honderden geoefende hechtingen vertoont de pad zoveel naaldgaten en gesneden lijnen dat verdere oefening niet meer realistisch is. De Erler Zimmer 7060A levert vervanging.
Bij welk model hoort dit
De huidpad past op de Erler Zimmer 7060 hechttrainer en op de bijbehorende padhouder (7060B). Voor opleidingen die intensief hechtoefeningen aanbieden, bijvoorbeeld een chirurgisch trainingsweekend met dertig studenten en vijftig hechtingen per persoon, is een voorraad vervangende pads onderdeel van de planning.
Wat zit erin
Eén complete huidpad, identiek aan de oorspronkelijke uitvoering. Voor de transparante variant voor intracutane hechtingen is De Erler Zimmer 7060T beschikbaar.
Voor cursus-organisatoren
Bij chirurgische trainingsweekenden of hechtcursussen worden honderden hechtingen gemaakt door de cursistengroep tezamen. Voorraad-planning van huidpads is essentieel voor een soepele organisatie. Voor opleidingscoördinatoren is bestelling van een kleine reservepartij onderdeel van de cursus-voorbereiding.








